Zapytaj nas o wszystko – Ebonheart Pack (cz.1)

Czy frakcyjne strefy PVE będą miały swoje własne questy? Czy będą to lustrzane kopie questów innych frakcji? – przez El Hefe

Każde przymierze i rasa ma swoją własną unikalną fabułę i questy.  Kiedy tworzyliśmy historię w The Elder Scrolls Online, chcieliśmy stworzyć treści, doświadczenia i postacie tak żeby można było się wczuć powiązania z Przymierzem.  Fabuła każdego z Przymierzy jest taka samo różna i dynamiczna jak same przymierze—grając np Argonian w Ebonheart Pact, rozgrywka będzie wyglądać całkiem inaczej niż gra Bosmer lub Aldmeri Dominion.

Should you choose to play characters in each of the three Alliances (and we hope you do!), you will experience completely different content that is representative of each Alliance’s story, history, and politics.

Jak wiadomo Elfy i Nordowie nigdy się nie lubili – czy te nacje są ze sobą szczęśliwe w Przymierzu? Czy są np grupki rebeliantów wśród nich, np. Skyrim i Morrowind? – przez George Trotter

Fundamentem powstania Ebonheart Pack była jedna wspólna cecha—chęć przeżycia—co pozwoliło po części zapomnieć na jakiś czas o wewnętrznych sporach.  Argonians, Nords, i Dark Elves musieli odrzucić niesnaski aby zjednoczyć się pod jednym sztandarem przeciw wspólnemu wrogowi.

W przymierzu są grupy które otwarcie popierają lub potępiają Pakt, ale największa z nich to grupa, która klasyfikuje się gdzieś pomiędzy-wszystko zależy od doświadczenia jakie dany członek Paktu z nim ma.

Jak duży będzie Morrowind w porównaniu do TES 3? Rozumiemy że wygląd będzie się w jakimś stopniu różnił, ale czy będzie podobnego rozmiaru, i o podobnym układzie?  – przez Ryon Burridge

Ciężko porównać rozmiarowo krainy z tych 2 gier. W The Elder Scrolls III: Morrowind akcja toczy się w północnej wyspie Vvardenfell.  W The Elder Scrolls Online, będziesz odkrywać główny ląd Morrowind’s i zobaczysz obszary których nigdy wcześniej nie zobaczyłeś.  Jednym z takich terenów jest Deshaan, region południowego Morrowind który graniczy z Black Marsh. Jednak nie mówimy że gracze The Elder Scrolls Online nigdy nie zobaczą Vvardenfell.

Patrząc na http://elderscrollsonline.com/en/game-guide/alliances zauważyłem że niektóre krainy są w kolorze szarym… np Black Marsh iVvardenfell, wschodnia część Skyrim (tereny Markath iSolitude), i duża część zachodniego Morrowind. Moje pytanie brzmi: czy macie jakieś przyszłe plany z tymi regionami, np wydane w dodatkach, itp? I czy tymi grywalnymi regionami są tylko te pokolorowane na czerwono? Jeśli tak to czy możemy uzyskać surową estymacje ile będzie regionów? – przez Juho Kola

Jest za wcześnie aby pisać o liczbie i nazwach lokacji jakie będą dostępne dla każdej z frakcji , ale warto zaznaczyć że planujemy w przyszłości poszerzać tereny Tamriel.

Kolory oznaczające terytorium każdej z frakcji na mapie to tylko takie ogólnikowe pokazanie strefy wpływów.

Znając fakt, że Windhelm prawie na pewno będzie w TESO, jak podobny będzie on do Windhelm of The Elder Scrolls V: Skyrim? W TESO jest o wiele młodszy, to i tak jest już zabytkiem Atmoran aesthetic,  zbudowanym przez samego Ysgramor . – przez Madison Harmon Bullock IV

Staramy się jak najlepiej odwzorować uniwersum Elder Scrolls, zarówno pod względem historycznym jak i wizualnym. To tyczy się też jak wyglądają różnie miejsca w Elder Scrolls Online w odniesieniu do poprzednich gier Elder Scrolls np miasto Windhelm, w Skyrim’s Eastmarch . Jeśli grałeś w The Elder Scrolls V:Skyrim, to przechadzając się przez uliczki Windhelm w The Elder Scrolls Online będziesz widział wiele podobieństw.  Tak samo będzie w Cyrodiil z The Elder Scrolls IV: Oblivion.

Już teraz rozumiecie że historia i wydarzanie będą inne w The Elder Scrolls Online niż w poprzednich grach.  Ludzie żyjący w tych miejscach będą się różnić, będą mieć wspólną historię ale inne poglądy i opowieści.

Czy zobaczymy Dragon Temples w Skyrim ? Jeśli dobrze pamiętam to smoki zniknęły tysiące lat temu w czasach Skyrim. Chętnie zobaczyłbym to w Skyrim!  – przez Wynand van Wyk

Tak-w Skyrim są Dragon Temples w grze The Elder Scrolls Online.  Ich masywny kształt i charakterystyczna architektura jest mocno rozpoznawalna w grze, szczególnie jeśli widziałeś je w The Elder Scrolls V: Skyrim. Niektóre Świątynie smoków z Skyrim są również w The Elder Scrolls Online, tak jak świątynia  Skuldafn, ale są też nowe świątynie smoków do odkrycia.