Wojna Przymierzy

The Alliance War – Wojna Przymierzy

 

Bębny wojny spowodowały bitewny szał, wzywając wojowników Tamriel na pole bitwy. Pakt Daggerfall, Pakt Ebonheart i Aldmerów Dominion będzie bronić i walczyć o kontrolę nad Cyrodiil – Cesarskim Miastem i o tron Tamriel.

 

Wyposażony w trójstronny system gracz kontra gracz (PvP), The Elder Scrolls Online obsługuje setki graczy na ekranie na raz w jednym wielkim otwartym świecie o kontrolę nad Cyrodiil. Przechwytuj, przytrzymaj i kontroluj zasoby masywnych twierdz. Wykorzystaj potężne bronie oblężnicze do niszczenia murów fortecy i rozbij umocnione bramy. Podbij Cesarskie Miasto tak aby topowy gracz twojego Sojuszu mógł nawet zostać Cesarzem!

Przygotuj się na najlepsze doświadczenie PVP w świecie The Elder Scrolls Online.

System

Elder Scrolls Online, gracze wybierają do jakiego z trzech przymierzy chcą należeć. Każde przymierze ma swoją własną fabułę i własne cele do osiągnięcia.Daggerfall Covenant skłąda się z 2 prowincji w północno-zachodniej  Tamriel: High Rock i Hammerfell, domu dla Bretons i Redguards. Covenant zaoferował również Orkom możliwość do powrotu do swojej ojczyzny – Orsinium w zamian za ich wsparcie. Współpracując razem te 3 rasy stworzyły potężny sojusz, którego celem jest odnowić Drugie Imperium przywrócić dobrobyt dla całego Tamriel.

The Ebonheart Pact jest najsłabszym sojuszem,składających się z byłych wrogów z północnej i  wschodniej Tamriel. Składa się z Nords, Dark Elves, i Argonians of Skyrim, Morrowind, i Black Marsh.  Walczą o odzyskanie stabilności imperium i o własną autonomię.

 

The Aldmeri Dominion składa się z 3 ras z południowego Tamriel: the Wood Elves z Valenwood (Elfy Leśne) ,  Khajiit z Elsweyr i  przywódców Paktu – High Elves (Elfy z Wysokiego Rodu)z  Summerset Isles. Aldmeri Dominion walczy z niebezpiecznym zmechanizowaniem ludzkości, i przywrócenie elfiej dominacji w  Tamriel.

 

 

Masowe, Epickie Bitwy

The Elder Scrolls Online zawiera największe walki PvP niespotykane w innych grach MMORPG. System wspiera walkę tysięcy graczy jednocześnie na jednym polu bitwy. Miecze i siekiery ścierają się za sobą, czary i moce oświetlają pole walki i niebo nad nim, a ogień z machin nieustannie  naciera na mury fortec. Czy jesteś w stanie to przeżyć? Czy będziesz w stanie przejść fortecę,czy może będziesz zmuszony do odwrotu?

The Elder Scrolls Online jest tak zbudowany żeby umożliwić jednoczesną zabawę tysiącom graczy w jednej lokacji

Zdobywanie Terytorium

Trzy przymierza walczą o Cyrodiil, chcąc uzyskać kontrolę nad Imperial City a wraz z  z nim nad tronem Tamriel. Każde przymierze musi przejść kontrolę nad strategicznymi terytoriami, włączając w to ogromne fortece, i zawartymi z nim farmami, tartakami i innymi cennymi surowcami

Walki są toczone głównie w tych miejscach. Przejęcie kontroli nad danymi w miejscu surowcami daje punkty wpływu dla przymierza w tym regionie i przez to pomaga w zdobyciu Imperial City, a to w rezultacie może przynieść Tron całego Tamiel.

Czy zdobędziesz tyle wpływów aby przejąć tron?

Kontroluj Elder Scrolls

Elder Scrolls to artefakty o niewyobrażalnej mocy które pomagają przymierzu w walcze o kontrolę nad Tamriel, poprzez bonusy dla każdego członka tego przymierza. Każde przymierze na własną twierdzę w Cyrodiil gdzie ich Elder Scrolls są składowane i chronione – ale wrogie przymierze może zaatakować i je przejąć. Kiedy Elder Scrolls zostaną skradzione, muszą zostać odbite i przyniesione przez całą Cyrodiil i następnie umieszczone we własnej fortecy. Tylko wtedy bonusy dla członków własnego przymierza zostaną przyznane.

Zdobądź Elder Scroll, chroń go, i zanieś je do swojej fortecy aby jego moc mogła ci służyć.

Machiny oblężnicze

W bitwach o zamki i surowce są potrzebne nie tylko mięśnie i magia. Przymierza muszą używać potężnych maszyn oblężniczych do przełamania murów, roztrzaskaniu wrót i niszczenia armii przeciwników.

Wszystko począwszy od trebuszy i katapult po batalisty i  tarany jest dostępne dla graczy do zdobycia i używania, pozwalając na niszczenie murów zamków i niszczenia potężnych wrót, które umożliwia dostęp do zamku.

Zostań Imperatorem

WThe Elder Scrolls Online, gracz danego przymierza najwyżej w rankingach jest koronowany Imperatorem, kiedy jego przymierze przejmuje kontrolę nad Imperial City. Nie walczysz tylko dla swojego przymierza, walczysz też o możliwość o zostanie Imperatorem!

Imperator ma specjalne zdolności, które znacznie pomagają mu na polu walki. Imperatorzy to prawdziwi przywódcy na polu walki, i siła, z którą trzeba się liczyć.

Władza Imperatora może być krótka. Czy twoje przymierze jest w stanie trzymać kontrolę nad strategicznymi punktami które zapewnią Ci dominacje? Jak długo będziesz Imperatorem zanim jakiś z twoich wrogów cię pokona?

Uczestnictwo i Skala

System Gracz vs Gracz (PvP) w The Elder Scrolls Online daje dużo zabawy, oferuje różne nagrody i jest dostępny dla doświadczonych graczy PVP jak i osób bez takiego doświadczenia

Upadek Drugiego Imperium pozostawił pustkę w mocy w Imperial City, przez co 3 przymierza walczą o władzę. Ktokolwiek kontroluje Rubinowy Troll ten zostanie Imperatorem, a jego przymierze będzie rządzić w Tamriel.

W Elder Scrolls Online występuje tzw „Batlle Leveling System”. Działa on w ten sposób że podczas masowych walk PVP level graczy jest podnoszony do maksymalnego, tak aby wszyscy mieli równe szanse. Do masowych stref PVP można uzyskać dostęp zdobywając min. level 10.

Nie ważne, czy jesteś weteranem czy początkującym, każdy z was będzie miał szanse zasłużyć się swojemu przymierzu lub nawet zasiąść na tronie.

Rankingi i osiągnięcia

 

Elder Scrolls Online zawiera rankingi graczy i system osiągnięć. Śledź swoje statystyki i porównuj się do innych we swojej gildii, przymierzu lub wśród wrogów.

Punkty i złoto

 

Podczas walki dla twojego przymierza, gracze zdobywają punkty za które można nabyć broń oblężnicza oraz inne bonusy które pozwolą ich zdobyć przewagę na polu walki.

Pierwszy raz w PVP? Nie martw się – ciągle możesz zdobyć bonusy i bronie oblężnicze! Możesz też użyć złota na zakup maszyn i bonusów (złota zdobytego podczas PVE)