Uwaga – chwilowe zamknięcie serwerów

Przed chwilą została wysłana informacja w świat o wprowadzeniu małego patcha do gry, wobec czego powinniśmy się spodziewać zamknięcia europejskiego serwera około godziny 16:30 naszego polskiego czasu. Jak podają „winni zamieszania” – prace potrwają przez kilka godzin. Dla osób grających na serwerze amerykańskim – jego kolej przyjdzie, gdy na nowo zostanie uruchomiony europejski. Polecamy w takim razie wieczorem wyjście ze znajomymi, lepienie bałwana, tudzież topienie marzanny. Yyy… to wszystko już było? No to popkorn i wklepywać hasło do skutku;)

11 Comments

 1. Mordon Kwiecień 21, 2014 9:38 am 

  Czekam a włączą serwer aż tu naglę uruchamiam starter gry i wyskakuje błąd 210 i zmusza mnie do zrobienia naprawy wersji gry. Przed chwilą mi się to zrobiło i trwa naprawa wam też takie coś wyskoczyło???

 2. RAMPAPAPAM Kwiecień 21, 2014 10:08 am 

  Noto poco ja wstałem m dziś tak wcześnie :) W każdym razie, dzięki za info, i do zobaczenia w Tamriel.

 3. balchatrock Kwiecień 21, 2014 3:28 pm 

  Nadal nie dziala, kupiłem klucz, chce zacząć pobierać, nie mogę otworzyć strony: [url=http://elderscrollsonline.com/en-uk/]http://elderscrollsonline.com/en-uk/[/url]
  Ktoś wie o co chodzi ?

 4. ShadowPath Kwiecień 21, 2014 4:22 pm 

  Strona działa -właśnie sprawdziłem (na Firefoxie i Chrome). Może spróbuj na innej przeglądarce?

 5. Kamyk Maj 1, 2014 11:08 am 

  notka z oficjalnego forum:
  Our team is working on the 1.0.6 deployment for the European megaserver. Unfortunately, some steps in the process are taking longer than expected. We are working to bring back the server online and available and will share updates with you whenever possible.

  Thank you for your patience.

  więc to może jeszcze potrwać