Preorder ESO, edycja kolekcjonerska oraz nowy zwiastun filmowy

8c6cda06b2da34121a7441948adb3fa4

Ujawniono szczegóły dodatków przedsprzedażowych do najnowszej gry z nagradzanej serii

29 stycznia 2014 roku firma Bethesda Softworks®, oddział ZeniMax® Media, ujawniła The Elder Scrolls Online Imperial Edition kolekcjonerską edycję premium gorąco oczekiwanej gry The Elder Scrolls Online. The Elder Scrolls Online Imperial Edition dostępna będzie w postaci cyfrowej i ograniczonym nakładzie pudełkowym. Zarówno standardową, jak i kolekcjonerską edycję można już zamawiać u wybranych sprzedawców oraz kupić w nowym sklepie online (store.elderscrollsonline.com).

Prócz wyczekiwanej gry, The Elder Scrolls Online Physical Imperial Edition zawiera:

 • Figurkę Molaga Bala. 30.5 cm figurkę Molaga Bala, daedrycznego księcia dominacji i zniewolenia.
 • Ulepszony cesarski przewodnik po Tamriel. 224-stronicowy, ilustrowany przewodnik z przypisami cesarskiego mędrca, Flaccusa Terentiusa.
 • Fizyczną mapę Tamriel. Drukowana mapa o wymiarach 53.3 cm x 66 cm, zawierająca strefy kontrolowane przez Przymierza oraz obiekt podbojów: Cyrodiil.
 • Metalowe pudełko. Metalowe pudełko z edycji limitowanej, zdobne w cesarskie kolory.
 • Niepowtarzalną kolekcję zawartości cyfrowej.
  • Graj jako Imperial: Zostań Cesarskim i graj w dowolnym Przymierzu. Zdobywaj unikatowe premie, style wytwarzania, sprzęt i nie tylko.
  • Biały rumak Imperiala: Wezwij tego unikatowego wierzchowca i szybko przemieszczaj się po Tamriel.
  • Maskotka Mudcrab: Badaj Tamriel z nieodłącznym towarzyszem – krabem błotnym.
  • Pierścienie Mary: Wykonaj rytuał Mary ze znajomym i otrzymaj premię doświadczenia w trakcie wspólnej gry.

Edycja Physical Imperial Edition jest dostępna w ściśle limitowanym nakładzie i wkrótce będzie można ją zamówić w przedsprzedaży u wybranych sprzedawców w cenie 99.99€

The Elder Scrolls Online Digital Imperial Edition zawiera podstawową wersję gry oraz zawartość cyfrową wyszczególnioną w powyższym opisie Physical Imperial Edition. Dostępna jest w cenie 79.99€.

Osoby, które zamówią lub zakupią Imperial Edition lub Standard Edition w formacie fizycznym lub cyfrowym w przedsprzedaży, w dniu premiery otrzymają także premiowy The Explorer’s Pack, zawierający maskotkę Scuttler, cztery premiowe mapy skarbów i możliwość gry jako dowolna z dziewięciu ras dowolnego Przymierza.

Osoby zamawiające lub kupujące wersję PC/Mac w przedsprzedaży otrzymają także premię wczesnego dostępu. Pięciodniowy (5) wczesny dostęp premiowy zostanie zaoferowany klientom, którzy kupią Digital Imperial Edition lub Digital Standard Edition w przedsprzedaży w sklepie sieciowym The Elder Scrolls Online Store. Programy wczesnego dostępu są także oferowane przez niektórych innych sprzedawców detalicznych.

The Elder Scrolls Online, wyprodukowane przez ZeniMax Online Studios, to najnowszy rozdział nagradzanej serii, która po raz pierwszy w historii przenosi legendarny świat do sieci. Gracze mogą wybrać własny styl gry i wyruszyć na epicką przygodę po krainie Tamriel, samotnie wykonując zadania, tak jak w poprzednich grach z serii Elder Scrolls, badając potężny, bogaty świat ze znajomymi albo dołączając do setek innych graczy w gigantycznych bitwach gracz-kontra-gracz w celu ocalenia Cesarstwa.

The Elder Scrolls® Online dostępne będzie od 4 kwietnia 2014 roku na PC i Mac. Wersje gry na system PlayStation®4 i Xbox One® pojawią się na półkach sklepowych w czerwcu 2014 roku.

Poniżej nowy zwiastun filmowy o tytule „The Arrival”