Oficjalne Granie z Kompania Handlowa

Z cyklu prezentacji gildii :

baner glowny

Multisojuszowa Gildia Społecznościowo – Handlowa zrzeszająca wszystkich polskich graczy The Elder Scrolls Online zaprasza w swoje szeregi.

Gildia „Kompania Handlowa” jest polską społecznością graczy ESO gdzie można zadać pytania o grę, umawiać się na instancję / PVP,   handlować czy pomagać innym polskim graczom, ale nie jest gildią w klasycznym tego słowa znaczeniu. Są u nas przedstawiciele wszystkich zwykłych polskich gildii z każdego sojuszu, mają oni rangę Ambasador i są odpowiedzialni za werbowanie nowych członków do swoich gildii. Więc jeśli chcesz dołączyć również do zwykłej gildii (do czego zachęcam) skontaktuj się odpowiednim Ambasadorem.

Strona Gildyjna: http://eso-kompania-handlowa.guildlaunch.com/

KH-LogoSmall

Co wam oferujemy:

 

 • komunikację między różnymi przymierzami oraz między różnymi polskimi gildiami wśród polskojęzycznych graczy ESO
 • dostęp do Banku Gildii
 • dostęp do Sklepu / domu aukcyjnego – udostępniany w miarę możliwości u sprzedawców oraz w twierdzach
 • polską patriotyczną heraldykę .

Czego oczekujemy/Regulamin:

 1. Wymogiem stawiany wszystkim członkom gildii jest znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym.
 2. Jest to gildia kierowana do wszystkich polskich graczy bez względu na sojusz, poziom postaci czy czas spędzany w grze.
 3. Członkowie gildii mają dostęp do Banku gildii gdzie można za darmo brać przedmioty oraz udostępniać darmowo swoje przedmioty innym polskim graczom – przestrzegając przy tym „Idei Banku gildii dostępnego dla wszystkich” – opisanej poniżej
 4. Na czacie gildii możemy pisać o wszystkim, lecz bez jakichkolwiek wulgaryzmów oraz obrażania innych graczy.
 5. Pisząc na czacie prośbę o pomoc z jakimś bosem /instancją ect. czy zbierając drużynę do czegokolwiek, należy ZAWSZE napisać w jakiej frakcji gracie np. AD (dotyczy  Aldmeri Dominion), DC (dotyczy Daggerfall Covenant), EP (dotyczy Ebonheart Pact).
 6. Głównym aspektem gildii jest handel, dlatego zakazane jest „trolowanie” licytacji dokonywanych na naszym czacie. Jeśli ktoś zalinkuje jakiś przedmiot na sprzedaż to KAŻDA napisana oferta jest wiążąca i nie wywiązanie się z niej będzie groziło wyrzuceniem z gildii. (czyli np. jeśli ktoś zalinkuje na naszym czacie pomidora i ktoś inny dla żartu napisze „daje 100k”, nikt nie da więcej, a on nie wywiąże się z tej umowy to dostaje „kicka” – jeśli oczywiście zostanę o tym poinformowany albo sam to zauważę)
 7. Zgłaszanie nieobecności dłuższej niż 4 tygodnie poprzez wiadomość w grze do lidera gildii (więcej informacji na ten temat znajduje się poniżej w temacie „Wygasłe konta, brak aktywności przez jakiś czas.”)

Historia Gildii:

Nasza gildia powstała w dniu rozwiązania gildii „BAZAR”, która to z kolei utworzona była już pierwszego dnia otwarcia serwerów przez gracza Sakulos’a. Ludzie i w ogóle całe polskie gildiie zapisywały się już do niej jeszcze przed premierą gry, poprzez różnego rodzaju polskie strony poświęcone ESO.  Zadaniem „BAZARU” było zjednoczenie polskich graczy z różnych frakcji, różnych gildii i stworzenie społeczności gdzie będą oni mogli wspólne porozmawiać i pohandlować w ojczystym języku. Niestety w okresie wakacji 2014 z ESO odeszła większość polskich graczy i tym samym z dnia na dzień BAZAR został rozwiązany. Tak jak wspomniałem w tym samym dniu powstała nasza gildia pod nazwą „Kompania Handlowa” aby kontynuować założenia jakie miał BAZAR,  zaproszenie do niej dostali wszyscy gracze którzy zadeklarowali przyłączenie do BAZARu i zostali jeszcze w grze.

Następnym etapem było dosyć spontaniczne połączanie gildii z nowo tworzącą się społecznością  multigamingową phoenix-network, a tym samym zmienienie nazwy gildii na „Phoenix Network”. Nazwa ta przysporzyła nam sporo problemów i poprzez głosowanie gildiowiczów została wyłowiona nowa czyli „Zakon Feniksa”. Niestety po półrocznym wspólnym handlowaniu w „Zakonie Feniksa” 50 % (kont z 500) była nieaktywna. Aby nie wyrzucać nieaktywnych członków (z nadzieją że wrócą kiedy gra przejdzie na model b2p), aktywni gildiowicze przeniesli się do nowej (starej) gildii „Kompania Handlowa” która trwa do dzisiaj.

ZenitharLogo9679Złóż już dziś swoją aplikację: Link

 

Serdecznie polecam ,Hazune