DLC Murkmire i Aktualizacja 20 – Wrzesień 2018

2915Murkmire1

23 października doczekaliśmy się odsłony Murkmire!

Dzięki Murkmire będziesz mógł odkrywać zupełnie nową strefę znajdującą się na południowym wybrzeżu Czarnego Mokradła. Wchodząc w ten nowy świat, będziesz poruszać się po głębokich do kolan bagnach i gęstych, żywych dżunglach, napotykając niesamowite domy na palach, dawno zapomniane świątynie i rozpadające się imperialne ruiny.

 

 

Ten pakiet DLC wzbogaca całą nową strefę do odkrycia z linią zadań, bossami, stylami, meblami, nowymi dungeon’ami i wiele więcej. Aktualizacja 20 pojawi się wraz z pakietem gry DLC, przynosząc również duże zmiany na Cyrodiil.

Nowy DLC Murkmire za darmo? Tak!

Cały DLC będzie dostępny jako nagroda końcowa (daily rewards) w listopadzie 2018. Wystarczy logować się każdego dnia i zbierać wszystkie nagrody!

murkmire map

 

Aktualizacja 20

Po bezpłatnej aktualizacji 20, przebieg wojny Sojuszy na Cyrodiil ulegnie radykalnej zmianie, dzięki możliwości niszczenia mostów i Milegatów. Tak jak możesz zniszczyć mury wroga, które rozpadają się pod miażdżącym gradem twoich oblężniczych machin, tak możesz teraz całkowicie zniszczyć mosty i milegaty, potencjalnie blokując (lub na pewno opóźniając) atak wroga.

Kiedy wszystkie mosty zostaną zniszczone i nie ma możliwości przejścia przez rzekę, można również przejść przez tak zwane „Kozie ścieżki”, które są bardzo małymi drewnianymi mostami.

murkmire cyrodil

Zostanie również wprowadzony szereg zmian, które mają pomóc w utrzymaniu równowagi pomiędzy wszystkimi klasami. Udoskonalenie skuteczności pasywnych zdolności w lekkich i średnich pancerzach, oraz zdolności obronne przy posługiwaniu się tarczą

 

Nowa Arena

Jeśli chcesz udowodnić swoją wartość, możesz wejść na zupełnie nową arenę liderów dla czterech graczy i przebić się przez jej pięć etapów. Jeśli przeżyjesz zdobędziesz potężne bronie, takie jak Blackrose Greatsword lub Blackrose Restoration Staff.

blackrose set

 

Ulepszenia do systemu mieszkaniowego

Korzystając z edytora okładek w swoim mieszkaniu, możesz wybierać i przenosić wiele elementów naraz, co pozwala bez wysiłku przenosić całe sceny. Aby pomóc Ci w stworzeniu idealnego domu, zostanie dodana funkcja cofania podczas korzystania z edytora okładek, co pozwala szybko zmienić wprowadzoną zmianę.

Jako małe urozmaicenie dojdzie: Grające Pudło (Music Boxes). Teraz możesz cieszyć się najróżniejszymi dźwiękami Tamriel podczas relaksu w swoim domu!

 

 

15.09.2018 opublikowała: Elizabeth