Już jest! TESO na PAX EAST 2013!

Jak wiecie wczoraj zakończyło się PAX East 2013 na którym Zenimax prezentowało nasze wspaniałe The Elder Scrolls Online.

Nie ukrywam, że po tym co zobaczyłem (mimo, że są to krótkie filmiki), to jestem pod wielkim wrażeniem i wydaje mi się, że TESO w jakimś stopniu będzie mogło być jednym z niewielu (o ile takie istnieją) konkurentów WoW’a.

Grafika !!! Grafika prezentuje się genialnie, mimo tego, że filmik był prawdopodobnie nagrywany telefonem, można zauważyć jaką szczególną uwagę Zenimax przywiązało do grafiki, ewidentnie widać, że gra będzie posiadać wiele szczegółów przez co martwię się o grywalność TESO.

Jak parę newsów temu wspomniałem o magu tak teraz tutaj zamieszczam jego krótką prezentację, nie wnosi ona wiele, lecz widać tutaj rzucane przez niego czary ognia bodajże. Ogólnie rzecz biorąc to ludzie którzy mieli okazję testować TESO dostali tam do testowania taką wersję gry, jaką my otrzymamy na becie czyli : trzy rasy i trzy klasy postaci i kilka dungeonów.

Walka. Po obejrzeniu tego filmiku nie ukrywam moje zaskoczenie, gdyż jest one lekko negatywne. Wiem, że są to dopiero beta testy jednak przeraża mnie ten widok, jak kalecznie wręcz macha tym mieczem, a upadek jego przeciwników jest nienaturalny. Mam nadzieję, że zostanie to poprawione.

Wydaje mi się, że przynajmniej w jakimś stopniu rzuca nam to obraz TESO w jakim będziemy mogli brać udział.

Pozdrawiam Paco.


Tagged: , , ,