INFORMACJE – LUTY

Witam w lutowym wydaniu infromacji!  Jak może słyszeliście,  Zenimax wprowadził wiele zmian do nadchodzącej wersji The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited oraz konsolowej wersji, która pojawi się 9 czerwca. W tym miesiącu postarali się odpowiedzieć na pare nurtujących pytań.

NAGRODY DLA LOJALNYCH

Przygotowane są dwie nagrody, zanim w życie wejdzie Tamriel Unlimited – 17 Marca. Pierwsza z nich jest za dziewięciomiesięczny pobyt w grze: Wyciągnięta z chaosu Sheogoratha, ukochanego obłąkanego dedrycznego księcia…

Behold: the Mask of Cheerful Slaughter, uniqatowy kostium dla osób, które mają aktywne konto pomiędzy kwietniem 2014 r., a 16 marca 2015 r.

Zostanie on pokazany w dzisiejszym ESO Live. Cieszy mnie również, iż kolejną nagrodą będzie ekskluzywny mount dla osób, które są w grze od początku: specjalny Striped Senche ( Ogromny Kot ) mount. Gdy zobaczycie kogoś na tym pięknym kociaku, bądzcie pewni że jest doświadczonym graczem,  który zwiedził Tamriel wszerz i wzdłuż.

Podsumujmy: aby otrzymać nagrodę musicie spełnić następujące wymagania:

– posiadać aktywne konto ESO w momencie przejścia na Tamriel Unlimited,

-posiadać aktywną subskrypcję [ konto ] przez 300 dni, do 16 marca 2015 r. włącznie.

FILOZOFIA CROWN SKLEPU

W nadchodzących zmianach ESO, zostanie wprowadzony Crown Store [ Item Shop ]. Walutą będą crowny. Będzie możliwość zakupienia  potionów, soul gemsów, mountów, vanity petów, kostiumów i wiele więcej. Większość możecie już teraz zobaczyć na PTS [ serwerze ].

Najważniejszą rzeczą jest to, iż Crown Store nie wpłynie na rozgrywkę, jaką dotychczas znaliście, nie jest to tzw: P2W [ Pay to win – Płać by wygrać ] Jest to kostumizacja oraz wygoda w przemierzaniu, jak i zaprezentowaniu się w świecie Tamriel.

Jednym z przykładów są potiony, które będziecie mogli zakupić w Crown Store [ CS ]. Rosną one wraz z lvl-em postaci, lecz nie będą lepsze od tworzonych w grze. Więc gdy zaczynasz przygodę i  nie zamierzasz być alchemistą, czy też nie posiadasz golda aby zakupić potrzebne potiony, alternatywą będą te z CS.

ESO PLUS [ KONTO PREMIUM ]

Szybszą drogą do ulepszenia swojego konta oraz szybszego lvl-ingu jest ESO Plus member jako alternatywa dla abonamentu. Konto premium, o którym opowiadałem w poprzednich newsach.

Na szybko:

– 1500 cronów miesięcznie,

– darmowy download oraz darmowe DLC-eki

– 10% więcej expa, golda, szybszego uczenia się craftingu oraz researchingu.

KONSOLOWE WYDANIE

Jak wiadomo konsolowa wersja na  Xbox One i PlayStation 4 jest zapowiedziana na 4 czerwca 2015 r.. Pytacie pewnie, co tak długo? Odpowiedź jest prosta: chcieli zaprojektować wydanie specjalnie dla Xbox One oraz PlayStation 4, a nie takie,  które wyglądałoby jak port. Jest bardzo duża różnica pomiędzy konsolą a PC/Mac. Gdy zagracie w ESO na konsoli chcą, abyście czuli, iż ta gra jest stworzona pod was 😉

TRANSFER NA KONSOLE

Jeżeli macie chęci, możecie swoje konto stworzone przed 30 czerwca 2014 r. przenieść na konsolową wersję za jedyne $20.

Twoje konto zostanie skopiowane z całą zawartością do konsolowej wersji, której start przewidziany jest na 9 czerwca 2015 r.

 

Link do głównego wątku

Pozdawiam,  Hazune

Gildia:  Xenotavern