Jest niezalogowany, nie możesz składać podań do gildii, czy zarządzać gildią


Redoran

Frakcja: Ebonheart Pact
Język: Tylko Polski (główny język komunikacji w gildii)
Typ gry: PVX
Czas gry: 11-20h tygodniowo (średnio w tygodniu ile poświęcamy na grę)
Forum:
Lider: Kyau Hidetoshi
 

flaga
Rodowa flaga Redoran

Dunmerowie założyli i zdominowali Ród Redoran, który aktualnie jest jednym z sześciu Wielkich Rodów Morrowind. Ród składa się z doświadczonych wojowników, którzy chronią zachodnie Morrowind wGórach Velothi przed najeźdźcami, Nordów z prowincji Skyrim. Ich udziały w kontynentalnej części Morrowind obejmują dużą część Gór Zachodnich i Wielkiej Doliny.

Siedziba Rady Rodu Redoran na wyspie Vvardenfell znajduje się wAld'ruhn. Zaś stolicą prowincji Morrowind jest Blacklight.

Ród Redoran nagradza trzy cnoty, są to: praca, obowiązkowość, i pobożności. Zadaniem każdego członka rodu jest obrona swego honoru i własnej rodziny, a także swego klanu. Uważają że życie jest trudne i zdarzają się chwile dobre i złe więc, trzeba sobie radzić mimo wszystko. Jeśli chodzi o pobożność, chodzi o szacunek do bogów i cnót, które reprezentują. Akt wobec nich jest zdrada i może skutkować wydaleniem z rodu, w zależności głównie od stopnia wykroczenia. Morderstwo jest wyjątkowo haniebnym działaniem, za to honorowy pojedynek jest dopuszczalny, a nawet powszechny w tym rodzie.

Ród Redoran jest zarządzany przez Wielkiego Mistrza, który ma oparcie w swoich radnych. Członkowie rodu nienawidzą Popielnych, których uważają za heretyków. Niektóre odłamy rodu uważają że powinno się usunąć bluźniercze klany wampirów jak i morderców z Morag Tong i członków Gildii Złodziei. Członkowie Rodu szanują bardzo Cesarstwo Tamriel i jego Legion.

Są oni sprzymierzeni z Świątynią Trójcy. Choć nie do końca przyjazny, Dom Redoran ma wielki szacunek dla tych, którzy prowadzą walki z honorem jak: Legion Cesarski i Gildia Wojowników. Nie są oni kapłanami i rycerzami jak Ród Indoril. Redorianie są prowadzeni przez tradycję i przekonania religijne.

Gildia założona przez fanów Elder Scrolls, którzy od lat żyją i bawią się w świecie Pradawnych Zwojów. Naszym zamiarem jest zrzeszać fanów Elders Scroll jak i osoby nowe w tym świecie. Oczekujemy tylko:

-wiek +18

-kultura osobista

Oferujemy natomiast wszelką pomoc, radę, własny serwer Mumble.

Jeśli chciałbyś dołączyć do naszego rodu - zgłoś się i baw sie razem z nami :D

Zapraszamy też zainteresowane gildie do współpracy


Data utworzenia gildii: 17/04/2014 17:47

Lista członków tej gildii:

Lp.Nick forumNick w grzeKlasaRasaRangaOpcje
1KyauKyau HidetoshiNightbladeDark elfArcymistrz
2macek_lcaLiraellNiezdecydowanyNiezdecydowanyNajemnik
3MicchassMicchassSorcererDark elfNajemnik
4psychoborgpsychoborgDragonknightDark elfNajemnik
5tamtamtamtam89NiezdecydowanyNiezdecydowanyNajemnik
 

Skład taktyczny gildii:

KlasaIlość%Graficznie
Niezdecydowany240%
 
Dragonknight120%
 
Sorcerer120%
 
Templar00%
 
Nightblade120%
 
00%
 
00%
 
00%
 
Niezdecydowanych00%
 

Wszystkich: 5
 

Tylko zalogowaniu użytkownicy mogą komentować

Brak komentarzy odnośnie tej gildii.
Wróć do głownej strony gildii