Jest niezalogowany, nie możesz składać podań do gildii, czy zarządzać gildią


Heaven

Frakcja: Ebonheart Pact
Język: Tylko Polski (główny język komunikacji w gildii)
Typ gry: PVP
Czas gry: 11-20h tygodniowo (średnio w tygodniu ile poświęcamy na grę)
Forum: http://heaven.corplaunch.com/index.php?gid=371978
Lider: Dev, Infinity


Nowo założona gildia przez weteranów gier MMO zaprasza wszystkich, którzy chcą coś osiągnąć i wykazać się swoimi umiejętnościami w grze, która zapowiada się na jedną z najlepszych gier multiplayer ostatnich lat.         

 

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się po co tak na prawdę jest gildia ? Dla Nas gildia to miejsce, w którym możemy zgromadzić się razem z naszymi przyjaciółmi, miejsce w którym możemy znaleźć jakieś zajęcie. Dla osób, które nie mają gdzie się podziać, to miejsce które mogą nazwać domem. Każdy z Nas posiada jakieś słabości, jednak w gildii wzajemnie się uzupełniamy, więc jeżeli już wiesz czym jest Twoja słabość, wstań i walcz razem z nami aby stać się silniejszym. Nasza największa słabość leży w poddawaniu się. Najbardziej pewnym sposobem odniesienia sukcesu jest ciągłe dążenie do jeszcze jednej próby. Nie masz stać się lepszym od wszystkich innyc, masz stać się lepszym niż kiedykolwiek myślałeś, że będziesz. Jeżeli nie jesteś w stanie zaryzykować aktualnego siebie, będziesz musiał zaakceptować przeciętność. Nie masz się czego obawiać, ponieważ jesteśmy razem. Każdy kto położy rękę na Naszej gildii jest naszym wrogiem.

          Posiadamy własny serwer TS3, na którym gramy w takie gry jak Diablo 3, League of legends, BF4 i kilka innych. Wymagamy kultury osobistej, oraz aktywności w miare możliwości. Heaven to gildia, która skupi się na PvP, jednak PvE też będzie odgrywało tutaj ważną rolę. Ebonheart Pact to sojusz w którym rozpoczniemy zabawę. Zapraszamy aktywnych graczy. 

 

Uprzejmie informuję iż posiadamy wersję Imperialną i w każdej chwili możemy dostosować się do głosu większości w sprawie ewentualnej zmiany sojuszu, uważam jednak że Ebonheart Pact będzie dla nas najbardziej korzystny, jednak w gildi jak i na świecie panuje demokracja i w przypadku kiedy będziecie chcieli wybrać inny sojusz i przedstawicie nam korzystne argumenty tej zmiany wasz głos na pewno będzie brany pod uwagę.


Data utworzenia gildii: 29/03/2014 12:12

Lista członków tej gildii:

Lp.Nick forumNick w grzeKlasaRasaRangaOpcje
1DevDevDragonknightImperialArcymistrz
2InfinityInfinityNightbladeImperialArcymistrz
 

Skład taktyczny gildii:

KlasaIlość%Graficznie
Niezdecydowany00%
 
Dragonknight150%
 
Sorcerer00%
 
Templar00%
 
Nightblade150%
 
00%
 
00%
 
00%
 
Niezdecydowanych00%
 

Wszystkich: 2
 

Tylko zalogowaniu użytkownicy mogą komentować

Brak komentarzy odnośnie tej gildii.
Wróć do głownej strony gildii