Jest niezalogowany, nie możesz składać podań do gildii, czy zarządzać gildią


Celestial Lust

Frakcja: Ebonheart Pact
Język: Tylko Polski (główny język komunikacji w gildii)
Typ gry: PVX
Czas gry: 0-10h tygodniowo (średnio w tygodniu ile poświęcamy na grę)
Forum: http://celestiallust.enjin.com/home
Lider: Palladiusz
 

Celestial Lust - gdzie otwarci ludzie z pozytywnym nastawieniem tworzą spójną społeczność - zaprasza każdego, chętnego śmiałka do wspólnej wędrówki po olbrzymim kontynencie Tamriel w nadchodzącej wielkimi krokami produkcji - The Elder Scrolls Online.

 
Jeśli jesteś zafascynowany klimatem wspomnianej gry, ale nie chcesz zaczynać przygody na własną rękę to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Staramy się tworzyć unikatowy organizm przypominający rodzinę, gdzie każdy członek jest wyróżniony ze względu na swoją aktywność, a nie tylko poprzez staż. Czujesz się samotny przed zbliżającą się przygodą w ogromnym świecie, gdzie raz jeszcze będziesz mógł zwiedzić znane krainy z gier single player? Przyłącz się do nas, razem stwórzmy silną, prężnie rozwijającą się frakcję, która odciśnie swoje piętno w historii Tamriel.
 
Nie jesteśmy nowo powstałą strukturą ze słomianym zapałem. Mając doświadczenie z innych gier, które nas połączyły (GW2, Dota 2, LoL, Heartstone czy Battlefield) posiadamy mocne fundamenty w postaci własnej strony, własnego TSa i liczną grupę osób otwartych na nowe znajomości i przygody.
 
Abstrakcyjne połączenie ambicji i dobrej zabawy tworzy coś więcej niż anonimowe więzi avatarów. Wierzymy, że ciągłe poznawanie siebie nawzajem połączone z licznymi zjazdami procentuje stabilnością w istnieniu gildii. Zatem nie czekaj, odwiedź naszą stronę, poznaj nas i złóż podanie jeśli uznasz, że to właśnie my jesteśmy odpowiednim miejscem dla Ciebie. Z mojej strony dodam tylko jeszcze jedno - czekamy!
 
Czego wymagamy:
- dojrzałości emocjonalnej, kultury osobistej
- inspiracji, natchnienia, kooperatywności i przyjaźni
- udzielania się na forum
- aktywności w grze
- otwartości umysłu (tj. chęci rozmowy na wszelkie tematy)
- altruizmu ponad egoizm
 
Dodatkowo mile widziane:
- pomysłowość
- zdrowe podejście do gry
- komunikator TS3
- poczucie humoru
 
Jak dołączyć do gildii?
Rekrutacja odbywa się w systemie podań. Ubiegając się o członkostwo w naszej społeczności należy napisać swego rodzaju "aplikacje" na naszym forum gildyjnym. Na stronie znajdziesz wzór podania jak i również będziesz mieć dostęp do już zaakceptowanych, więc nie masz czego się obawiać. Nie zapomnij wcześniej zapoznać się z regulaminem zamieszczonym na stronie!
 
F.A.Q.
 
1. Przeczytałem wszystko, ale nadal nie rozumiem jaki jest wasz cel. Po co to wszystko?
 
Ad. 1. Naszym zadaniem jest stworzenie wspaniałej gildii, bez pogoni za osiągnięciami. Te przyjdą z czasem, wraz z wytrwałością i dobrą zabawą.
 
2. Ilu macie aktywnych członków gildii?
 
Ad. 2. Z racji na sytuację przedpremierową Elder Scrolls Online trudno jest określić liczbowy stan chętnych. Wielu ludzi dalej czeka na większą dawkę informacji na temat samej gry lub na następne beta testy, aby mogli zdecydować czy warto wydać pieniądze.  Jednakże nie masz powodu by obawiać się martwej ciszy na TS, gdyż sekcja ESO nie jest naszą jedyną i zawsze znajdzie się ktoś chętny do wspólnej dyskusji.
 
3. Mówicie o dojrzałości graczy i wymagacie ukończenia 18 lat, czy to oznacza, że jesteście bandą emerytów albo hordą wielce dorosłych 19-latków. Jaka jest średnia wieku?
 
Ad. 3.Nie popadajmy w skrajności. Większość z nas to studenci bądź młodzi pracujący ludzie. Wiadomo, że "dojrzały" profil gildii rządzi się swoimi prawami i mamy kilku "starszych" graczy jednakże z każdym znajdziesz wspólny język. Warto mieć również na uwadze, że dzięki tej rekrutacji przybędzie dużo nowych ludzi. Myślę, że aktualna średnia wieku to około 21 lat.
 
4. Czy będę mógł zostać oficerem w gildii?
 
Ad. 4.  Będziesz mógł objąć takie stanowisko na jakie aspirujesz. Otrzymasz je po pozytywnej rekomendacji innych członków gildii.
 
5. Do tej pory nie zostało wyjaśnione; co znaczy Celestial Lust?
 
Ad. 5. Zapewne większość osób zna podstawowe tłumaczenie obu wyrazów. Nie o to jednak chodzi. "Celestial" znaczy "Niebiański", "Niebieski" (w rozumienie astronomicznym), kojarzy się z czymś nieosiągalnym, wspaniałym. "Lust" to nic innego jak "Żądza" tj. pragnienie osiągnięcia nieosiągalnego.
 
6. Ile muszę mieć lat aby wstąpić do gildii?
 
Ad. 6. Nie wiek lecz dojrzałość emocjonalna i zrozumienie są ważniejsze. Jedni poprzez swe doświadczenie życiowe osiągają je wcześniej inni nieco później. Przyjmujemy, że właściwy wiek to nie mniej niż 18 lat.
 
7. Co jest rozumiane przez aktywność w grze i na forum?
 
Ad. 7. Im więcej grasz i udzielasz się, tym lepiej możemy się poznać. Łącznikiem ku temu są forum i gra.  Rozumiemy jednak, iż każdy ma swoje prywatne życie i własne problemy, nierzadko uniemożliwiające granie. W przypadku dłuższej nieobecności wystarczy jedynie dać nam znać na forum a pozostaniesz w gildii bez ponoszenia jakichkolwiek konsekwencji.
 
8. Jaką mam gwarancję, że gildia się nie rozpadnie?
 
Ad. 8. Nie ma czegoś takiego jak pech. Gildię tworzysz Ty. Jest ona tak silna jak jej członkowie. Jeżeli wyobrażasz ją sobie w 2016 roku, nic nie stoi na przeszkodzie by zamierzenie to zrealizować.
 
9. Czy będę mógł uczestniczyć w sekcjach innych gier?
 
Ad. 9. Na dzień dzisiejszy Celestial Lust gra aktywnie w: Guild Wars 2, CS: GO, Dota2, Hearthstone, League of Legends i OSU. Dołączając do kampanii Elder Scrolls Online stajesz sie automatycznie członkiem naszej małej społęczności i jak najbardziej w każdej chwili możesz dogadać się z pozostałymi członkami gildii, aby wpólnie pograć w jakikolwiek inny tytuł.
 
10. Co z komunikacją gildii?
 
Ad. 10. Główne formy komunikacji prezentują się w kolejności: TS3, forum, chat gry. Jeśli nie możesz korzystać z komunikatora głosowego w sposób aktywny z pewnych przyczyn, to nie będzie problemu, jednak podczas ważniejszych aktywności gildyjnych wymagany będzie minimum nasłuch.
 
11. Wszystko ładnie, pięknie, ale czy aby nie przesadzacie z tym wszystkim? Chcę sobie tylko pograć po pracy w miłej atmosferze, po co te wszystkie podania i oficjalny bełkot?
 
Ad. 11. Każda zorganizowana grupa (a gildia do takich należy) musi mieć solidne fundamenty, aby nie rozsypała się jak domek z kart przy pierwszym większym problemie. Chyba już zdążyłeś zauważyć, że podchodzimy do sprawy w sposób profesjonalny. Jednakże profesjonalna strona, forum i duży serwer na TS dalej nic  nie znaczy. Gildie tworzą ludzie i to właśnie oni muszą być równie solidni i wytrwali co owe fundamenty. Wymagając na ludziach złożenie podania, oceniamy czy kandydat ma chęci. To główna siła napędowa gildii, potrzebujemy ludzi z pasją i chęciami. Każdy człowiek jest w stanie uzupełnić w sposób zadowalający nas wzór podania rekrutacyjnego. Podanie stanowi dla nas filtr przeciw niedojrzałym i niestabilnym emocjonalnie tłumem. W gildii panuje ustrój demokratyczny, z czego wynika, ze każde podanie musi zostać zaakceptowane przez odpowiednią liczbę gildiowiczów.
 
12. Gra jeszcze nie wyszła, czy w tym wypadku mogę złożyć podanie i uaktywnić się dopiero po premierze?
 
Ad. 12. Jeżeli złożyłeś odpowiednie podanie, dzięki któremu zostałeś przyjęty do naszej społeczności to proponuję udzielać sie na forum. Mamy wiele ogólnych tematów jak i również znajdzie się kilka dotyczących samej gry, która Cię interesuje. Oczywiście poza forum bardzo mile widziana będzie Twoja obecność na TS. Z racji na typ multigame'ingowy gildii możesz w trakcie oczekiwania na premiere pograć z nami w inne tytuły. Wymogu aktywności nie ma, jednakże nie odwiedzając forum możesz nie zauważyć ważnych informacji np. o zebraniu gildii, evencie w jakiejś grze F2P. Mimo braku przymusu gorąco zachęcam do przedpremierowej aktywności.
 
13. Po której stronie konfliktu gracie (Aldmeri Dominion, Daggefrall Covenant, Ebonheart Pact)?
 
Ad. 13.  Po naradach i głosowaniu wstepnie ustaliliśmy, że będziemy reprezentować Ebonheart Pact.
 
REKRUTACJA: OTWARTA
 
Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie: http://celestiallust.enjin.com/home

Data utworzenia gildii: 15/02/2014 14:48

Lista członków tej gildii:

Lp.Nick forumNick w grzeKlasaRasaRangaOpcje
1BoryzzBozrhNightbladeKhajiitBrat rodu
2furyonFuryonNightbladeDark elfBrat rodu
3kudrievatyIskelDragonknightRedguardBrat rodu
4LiShenRonLi Shen RonSorcererHigh ElfBrat rodu
5OynokiOynokiDragonknightImperialBrat rodu
6RanbuRanbuSorcererNiezdecydowanyBrat rodu
7RevadisRei'VadisNightbladeKhajiitBrat rodu
8AnettaNie podanoSorcererBretonBrat rodu
9PalladiuszPalladiuszTemplarBretonArcymistrz
10AnironNajlepszaNightbladeWood ElfNajemnik
11ArterionNie podanoDragonknightDark elfNajemnik
12DarkeuphoriaElis DarkeuphoriaSorcererNiezdecydowanyNajemnik
13M.Portal82M.Portal82TemplarKhajiitNajemnik
14tito79Nie podanoSorcererArgonianNajemnik
15zbrozloAniolSorcererBretonNajemnik
 

Skład taktyczny gildii:

KlasaIlość%Graficznie
Niezdecydowany00%
 
Dragonknight320%
 
Sorcerer640%
 
Templar213%
 
Nightblade427%
 
00%
 
00%
 
00%
 
Niezdecydowanych00%
 

Wszystkich: 15
 

Tylko zalogowaniu użytkownicy mogą komentować

PizzaPL dnia: 18/02/2014 14:06
Jaką frakcje reprezentujecie? W nagłówku macie AD a w regulaminie pkt.13 EP??? Jestem zainteresowany AD (plus mój kumpel) czekam na sprecyzowanie.
Wróć do głownej strony gildii