Autor Wątek: Ruch na forum  (Przeczytany 402 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline rrico_76

• Ekspert
  • Frakcja: Niezdecydowany
  • Klasa: Niezdecydowany
  • Rasa: Niezdecydowany
  • Serwer: MegaServer EU
Ruch na forum
« dnia: Luty 07, 2018, 08:54:47 am »
Jakiś czas temu narzekałem na boty. Ale w sumie bezsensownie, bo gdyby nie one to jest zerowy ruch na forum. Nawet nowi po zadaniu jednego pytania (najczęściej na starcie gry) i uzyskaniu dowolnej odpowiedzi znikają.
Nie gram już w ESO od dość dawna, ale mimo wszystko starałem się pisać jakieś posty w innych tematach żeby jakiś ruch podtrzymać, ale to bez sensu bo nie ma z kim pogadać.

Offline Blancior

Odp: Ruch na forum
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 12, 2018, 07:35:46 am »
Nom to dziwne  trochę , bo polskich graczy sporo jest a tu ruch mniejszy niż w Pierdziszewie.. 8) -zresztą admini olali też stronę bo dawno nie było żadnych aktualizacji itd- jest bo jest.

Offline Morkhet

« Odpowiedź #2 dnia: Luty 12, 2018, 11:45:49 am »
Taka prawda, ostatnim adminem aktywnym jestem ja, a ze względu, że dawno temu przestałem grać w Eso, to przestały mnie interesować nowinki i inne, mieliśmy redaktora który o to dbał, ale każdy kolejny rezygnował po paru miesiącach, następnie mod się tym zajmował, tu również brak zainteresowania, strona jest jaka jest, ktoś wejdzie coś napisze, ktoś odpowie i tyle, czasy ekscytacji minęły dawno temu, wtedy było po 200 osób online, niestety.
Liczę, że coś się obudzi za rok, może dwa, jak wyjdzie TES 6, a tak pozostało pomagać innym nowym, oraz chwalić się w tematach o aktualnościach i przeżyciach z innych gier :).

Ciesz się rrico, że przynajmniej możesz pomóc nowym, bo Twoja wiedza jest wysoka o Tes, zawsze mogło się skończyć tak, że Avat (główny admin i założyciel strony) mógł skończyć z opłacaniem serwera i strona by zniknęła na dobre :)

Offline kiervana

« Odpowiedź #3 dnia: Luty 12, 2018, 14:14:12 pm »
Ja bardzo często wchodziłam na te forum bez konta i to mi wystarczało :)
My body soul

Offline rrico_76

• Ekspert
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 13, 2018, 08:44:28 am »
To napisz czasem coś, niech inni wiedzą że te informacje są przydatne i że produkują się nie na darmo.

@Mork: może zagadaj żebyś miał max uprawnienia i przejmij majdan jak już nikomu innemu się nie chce tego ogarniać. To w końcu zasięg ogólnoPL official.

Offline SebaSan1981

« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 08, 2018, 15:28:38 pm »
Ja ostatnio mało pisałem bo mi się komp popsuł a na tablecie czy smartfonie to niezbyt często po i internetach teraz surfuję. W eso nadal gram ale skupiam się tylko na crafterskich daily oraz na pvp. W sumie troszkę znużyło mnie bieganie w kólko po tych samych lokacjach i bicie w kółko tych samych przeciwników ale gra ma swój urok, dlarego pykam od czasu do czasu.

Na forum mały ruch? Może dlatego że ludzie wolą siedzieć na fanpejdżach fejsbukowych albo innych redditach, stąd znikoma frekwencja. Takie czasy, cóż począć..

Offline rrico_76

• Ekspert
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 09, 2018, 08:57:54 am »
Ty to koleżko siedzisz w arku nie w eso teraz, jakoś tak codziennie :)
A ruch na forum taki, że przestało mi się chcieć zaglądać. Wydłużyłem interwał do 'co kilka dni' a postów tyle samo co przedtem z 1 dnia.