Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Gildie - Rekrutacja / Odp: Multisojuszowa Gildia Spolecznosciowo-Handlowa zrzeszająca polskich graczy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez pathlogan dnia Dzisiaj o 18:17:30 »
Cześć jestem zainteresowany dołączeniem, mam nadzieję że nadal rekrutujecie

ID: @pathlogan
Nick: Neezah
Frakcja: DC
Lvl:50 CP:160
2
Ogólnie o klasach / Redgard Templar kilka pytań
« Ostatnia wiadomość wysłana przez adrianops4pl dnia Dzisiaj o 17:33:54 »
Witam. Redgard Templar chciałbym postać głownie pod pve abym samemu dawał rade kosić wszystko co się rusza ... W co rozkładać atrybuty , skile jakie musze koniecznie mieć no i eq na początek, dodam że w chwili obecnej mam 10 lv i latam sobie z misji do misji . Jeszcze jedna sprawa mam full w eq co robić z nadmiarem itemów i innymi śmieciami ???
3
Dział Playstation 4 / Redgard Templar kilka pytań
« Ostatnia wiadomość wysłana przez adrianops4pl dnia Dzisiaj o 16:55:01 »
Witam. Mam zamiar rozpocząć przygodę z eso .Stworzyłem sobie Redgarda Templara podkreśle że chcę budować postać głownie pod pve abym samodzielnie dawał rade grać na średnim poziomie . W co rozkładać atrybuty jakie skile musze wziąć i jakie eq na początek.
4
Inne gry / Planet of the Apes
« Ostatnia wiadomość wysłana przez rrico_76 dnia Dzisiaj o 10:18:30 »
Ostatnio były spore przeceny na PS store i wyhaczyłem sobie coś takiego.
Gra niezbyt rozbudowana, ale za to bardzo filmowa. Cała akcja opiera się w dużej mierze na filmie, nawet niektóre sceny się pokrywają. Cała mechanika polega na dokonywaniu wyborów prawo/lewo albo działaniu/zaniechaniu. Na tej podstawie dzieje się dalsza akcja i wygląda nie powiem, całkiem ładnie jeżeli o graficzną stronę chodzi.
Do wyboru mamy 3 zakończenia: zwycięstwo każdej strony (ludzie <--> małpy) albo pokój między nimi. Zależnie od podejmowanych wyborów akcja potoczy się w kierunku któregoś z nich.
Przejście całej giery zajmuje ledwie kilka godzin, ale zostaje fajny smaczek jak po oglądaniu filmu, tylko że można ingerować w przebieg akcji, czyli więcej niż film. Taka jakby nowa kategoria rozrywki - film interaktywny. Dość nowe zjawisko jak dla mnie, chociaż sam patent już się przewijał. Ale nigdzie nie był zrobiony tak dobrze jak tutaj (heavy rain i in.).
Tytuł nie jest jakoś koszmarnie drogi a fajnie się ogląda i reaguje, także polecam, zwłaszcza jak ktoś film obejrzał.
5
Inne gry / Odp: Conan exiles
« Ostatnia wiadomość wysłana przez rrico_76 dnia Dzisiaj o 10:04:18 »
No i stało się. Musiałem iść po ...futro :D.
Moja sytuacja wygląda tak, że mam ogarnięty galancie budyneczek, podmieniłem wszystko na tier II (oprócz dostawek - kawał podłogi i wieża) i na razie nie chce mi się dalej farmić matsów. Za to zachciało mi się zwiedzania. Wypieściłem ciężki armor bo już mogłem i wyskoczyłem obejrzeć jeden spot koło mojej bazy. Oprócz tego że był obstawiony szkieletami, nic w środku nie znalazłem, na górze pomimo ostrej wspinaczki też nic nie było. Marnie panie, marnie. No i zachciało mi się wyskoczyć gdzieś dalej, bo tu nic nie było.
Polazłem przejściem na tereny zielone, po drodze zwiedziłem jedną lokację, wytłukłem kilka wilków i nareszcie mam futro. Będę mógł wycrafcić armor na tereny śnieżne. Idąc dalej spotkałem alchemika III i go nie zabiłem jako jedynego. Przyda sie koleżka, oj przyda. Tyle że muszę w pobliżu zbudować bazę wypadową i koło żeby go oswoić. Poszukałem miejscówki i jestem w pobliżu miasta, gdzie pewnie będzie masa thralli na wysoki lvl. Jak zbuduję koło, będzie co robić. Poza tym zauważyłem, że w tym biomie przeciwnicy mają przy sobie ciekwy loot, lepszy niż wcześniej.
Poprzednich thralli łapałem w mieście poszukiwaczy artefaktów na zachodzie, ale nie było wszystkich jakich potrzebuję. Dlatego zrobię bazę wypadową na dalszej mapie i tam się uzupełni braki.
Aktualnie jestem na etapie budowania wielkiej podłogi z piaskowca (nie chce mi się szczypać z lepszymi budowlami) na słupach, bo teren był cokolwiek krzywy. Na tym postawię koło i kilka warsztatów, pod dachem na wypadek burzy. A potem polowanko ;) i dalsza eksploracja.

@ Seba, napisz jak tam przędziesz.
6
Ogólnie o grze / Którą wersję gry kupić?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez benyplaygames dnia Wczoraj o 21:43:50 »
Witam!
Zamierzam zacząć grę w TES i chciałbym kupić grę z wszystkimi dodatkami. Którą wersję kupić? Bo tyle jest tych wersji, że się nie umiem w tym odnaleźć. Mile widziane linki na g2a. A, i gram na PC.

Jeżeli był taki temat to przepraszam, ale nie znalazłem dotychczas satysfakcjonującej odpowiedzi

7
Gildie - Rekrutacja / Odp: Multisojuszowa Gildia Spolecznosciowo-Handlowa zrzeszająca polskich graczy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Belgator dnia Wczoraj o 20:50:03 »
Poproszę o zaproszenie
IGN: @Belgator
frakcja: EP
8
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Alaire89 dnia Wczoraj o 12:04:48 »
Proszę o zaproszenie do gildii.
ID: @Ayumu89
główna postać: Alaire Linganor
frakcja: AD
9
Gildie - Rekrutacja / Odp: Mroczna Twierdza rekrutuje!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wiewiorevo dnia Wczoraj o 10:38:22 »
Czekam na zaproszenie ^_^

nick Isidore Ji-Woo
10
« Ostatnia wiadomość wysłana przez szootski dnia Wczoraj o 00:44:29 »
ID @Szootski
Postać:Reindir

Strony: [1] 2 3 ... 10