Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - rrico_76

Strony: [1] 2 3 ... 145
1
Offtopic / Odp: Jakie dodatki kupić
« dnia: Lipiec 11, 2018, 08:54:25 am  »
@Abrez, co dokupić to bardzo indywidualna sprawa, zależy co chcesz robić. Jak masz oblatane wszystkie lokacje to możesz dodać sobie coś dającego nowe mapy, w zasadzie wszystkie dlc-ki to oferują, poza tym masz gildie, nowe questline'y, nowe moby i bossy, tereny, areny, lokacje i wszystko inne. Pooglądaj filmiki, zdecyduj co byś chciał dalej robić i tak kupuj. Może się zdarzyć że będziesz chciał wszystko. Summerset to tylko ostatnie ogniwo, przed nim masz jeszcze chyba 5.

2
Ogólnie o grze / Odp: Zarobek...
« dnia: Lipiec 03, 2018, 15:20:07 pm  »
A ile można slotów w kufrach mieć po chatach pokitrane atk ogólnie? Idzie więcej niż 1 zbudować?

3
Ogólnie o klasach / Odp: Redgard Templar kilka pytań
« dnia: Lipiec 03, 2018, 15:03:41 pm  »
Skrót myślowy, wiadomo że się go lvluje, ale z zaznaczeniem, że jak człowień potrzebuje to niech zacznie od obciążenia, potem reszta. Chociaż ja zaczynałem od szybkości a na graty kupiłem plecak i sloty bankowe.
Z bankiem jest jeszcze taki myk, o którym nie wszyscy nowi wiedzą, że można za jego pomocą wymieniać itemy między postaciami bez przelogowania. Przykładowo: crafcisz seta swoim lepszym crafterem, wrzucasz do banku, a innym zawodnikiem podejmujesz i masz dobry gear. Naprawdę warto inwestować w sloty.

4
Newsy / Odp: Elder Scrolls Blades
« dnia: Czerwiec 30, 2018, 07:52:25 am  »
Głównie chodzi mi o p2w, ale też baterię w fonie. Zauważyłem że jak nie gram to starcza na długo ;), a do grania mam inne platformy z trochę większym wyświetlaczem i trochę lepiej widać tą jakość.

5
Inne gry / Odp: W co aktualnie gracie?
« dnia: Czerwiec 29, 2018, 09:11:35 am  »
No można i tak. Mam ziomka, który całe Fallout NV przeszedł w robo i jeszcze mi podrzucił potem :)

edit

A tak do tematu. Ostatnio mnie podkusiło żeby pograć znowu w Skyrim i wiecie co? fajna zabawa. Chociaż spędziłem X godzin (tak słusznie sporo nawet, rzędu roku), to nadal mam frajdę z tej giery.

6
Newsy / Odp: Elder Scrolls Blades
« dnia: Czerwiec 29, 2018, 09:09:15 am  »
Na telefony? LOL
Dziękuję postoję. Poczekam na TES6.

7
Inne gry / Odp: Dragon's Dogma Dark Arisen
« dnia: Czerwiec 28, 2018, 13:04:33 pm  »
1. Nie doszedłem tak daleko, a w związku z tym 4. nie mam pojęcia.
Ale 2. może dlatego, że to sprzęt profilowany pod skradankowy styl gry, nie miałem tego ale po nazwie tak by wynikało.
3. Robiłem dopiero jak już dawałem radę, nie specjalnie zwracałem uwagę na części armora i się udało jakoś. Tam chyba było coś z podpalaniem tych beczek czy coś o ile pamiętam. Spal dziada i tyle.

8
Inne gry / Odp: W co aktualnie gracie?
« dnia: Czerwiec 28, 2018, 12:59:27 pm  »
Tylko że cross platform by się wtedy przydał, by się coś wymodziło może razem wreszcie. Powiedz Mork, czemu Ty na jakimś dziwnym sprzęcie stale siedzisz. Świat idzie do przodu ;)

9
Dział Playstation 4 / Odp: Gildia- poszukuję
« dnia: Czerwiec 28, 2018, 12:54:45 pm  »
Zgłoś się do Husarii w tym temacie , z tego co wiem to jedna z większych (największa?) polska gildia obecnie.

10
Inne gry / Odp: W co aktualnie gracie?
« dnia: Czerwiec 26, 2018, 09:55:41 am  »
Zakładam że tradycyjnie singla też zrobią w tym falloucie. Bez tego faktycznie kicha by była. A z drugiej strony nie lubię multi takich dużych, jak już to właśnie takie małe jak 4v4, bardziej sensowne się wydają. ESO robiłem tylko dlatego że lubię serię i chciałem mieć kontynuację. Nie dlatego że to mmorpg.

11
Inne gry / Odp: Dragon's Dogma Dark Arisen
« dnia: Czerwiec 25, 2018, 08:55:03 am  »
Aleś mnie zabił. Nie pamiętam chłopie, zwyczajnie nie pamiętam.
Z ikonami to jest tak, że to są questy główne, poboczne i tam jakieś okresowe czy co. Postać z takim dymkiem jest quest giverem, ale który kolor do czego to już zapomniało misie.
Pawny lvlujesz jak zostawiasz je w spokoju na pewien czas. Przez ten czas możesz pożyczać pawnów od ziomali na wymianę.
Z ekwipunkiem to jest chyba tak, że im jesteś bardziej dopakowany tym zaczyna się pojawiać w świecie wyższy lvl sprzętu, jak jesteś gotowy żeby tego używać.
Nie kojarzę czy był sposób na staminę i bieganie, mountów nie ma, są tylko kamienie.
Z unikami to masz różne skille, jak rozwiniesz to może jest rolling dodge, nie pamiętam bo nie korzystałem.
Z porad to tak ogólnie, staraj się szybko podnosić klasę wyposażenia, będzie łatwiej, czyli zakupy i craft, część gratów nożesz na pawny wrzucić żeby je zboostować. I dość często zmieniaj pawny, one nie lvlują jak chodzą z tobą, muszą wrócić na bazę i wtedy im nabijasz statsy. 

Seba pewnie pamięta więcej bo chyba wyplatynował to. Ja dawno nie grałem, już się przestawiłem na inne mechaniki.

12
No Man's Sky / Odp: No Man's Sky
« dnia: Czerwiec 23, 2018, 20:20:50 pm  »
To takie buty, nono, nawet nie wiedziałem. Ale on jest chyba mniejszy od NMS, mniej kodu - mniej problemów do ogarniania. W NMS masz masę planet, na każdej jakieś życie, surowce itd. do wygenerowania, do tego bazy, statki i inne duperele. A przestrzeń jest prawie "nieskończona".

13
No Man's Sky / Odp: No Man's Sky
« dnia: Czerwiec 22, 2018, 09:04:27 am  »
To bardziej na taki coop wygląda, takie rozwiązanie jak pisałem w przypadku Falluota 76 że serwer wpuszcza 4v4 graczy bez massive multi. Dojdą npce piraci i masz komplet.
Wspólnych serwerów dla różnych platform raczej bym się nie spodziewał. Za duża impreza żeby takie coś uniosła z powodu ilości kodu do podtrzymania, już nawet nie płynności. Pokaż mi inną produkcję gdzie serwer jest wspólny. Nie znam takiej gry żeby już ktoś to zrobił.

14
Inne gry / Odp: W co aktualnie gracie?
« dnia: Czerwiec 21, 2018, 09:16:41 am  »
Mnie bardziej korci TES6, zajawki już jakieś są. Kolesie już analizowali każdy pixel filmiku i wychodzi, że to będzie (spoiler) Hamerfell.
Drugą rzeczą jest Fallout76. Założenie takie, że to 76 lat po apokalipsie, ale w stosunkowo "bezpiecznym" otoczeniu, gdzie nie spadły bomby. I podobno to ma być multi albo coop 4v4 graczy. Radiacja ma być mutagenna i mocniejsza, do tego są nowe gatunki zwierzaków, są jakieś zielone rośliny (inne też są) i dość spora mapa. Building podobno będzie wyglądał tak, że można budować wszędzie na mapie, nie tylko przy warsztatach, ale będzie trzeba przejmować surowce (np. kopalnie). 

15
No Man's Sky / Odp: No Man's Sky
« dnia: Czerwiec 21, 2018, 09:09:43 am  »
No to ciekawe czy wejdzie, albo czy zrobią to na co wszyscy czekali. Bo poprzednio przecież też czekali.

Strony: [1] 2 3 ... 145