Autor Wątek: Powrót po przerwie.  (Przeczytany 1208 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline KO0KS

Powrót po przerwie.
« dnia: Maj 02, 2019, 01:21:56 am »
Witam, grałem w ESO jakieś 1.5 roku temu i zrobiłem większość contentu z podstawowej wersji. Nie kupowałem żadnego dodatku. Miałem bodajże około 690cp i mnóstwo golda. Właśnie pobieram grę i mam zamiar wrócić na dłużej. Tutaj moje pytanie: Co najbardziej opłaca się kupić. Na start planuje 1 miesiąc plusa. Czy mając podstawową wersję (w której skład obecnie wchodzi Morrowind) ja go nie posiadałem, mogę zakupić wersję np. Collection gdzie dostanę Morrowind Chapter, Summerset Chapter i 4  DLC czy działa to tak jak w WoWie i Morrowind automatycznie mam w podstawce? Czy moje konto się zachowa? Wiecie czy wersja podstawowa po prostu zamieni się w Collection pozostawiając moje konto czy po zakupie będę musiał zakładać nowe i zaczynać od 0. Rozumiem, że jeśli kupię Elsweyr Digital Standard Edition to kupuję ponownie podstawkę, którą już mam ale mimo to moja postać zostaje bo przecież kupuję na tym samym koncie jeśli tak jest to kupię tą wersję za 249zł.  Wybaczcie za tyle pytań ale strasznie to dla mnie zagmatwane.
« Ostatnia zmiana: Maj 02, 2019, 02:04:59 am wysłana przez KO0KS »

Offline SebaSan1981

Odp: Powrót po przerwie.
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 03, 2019, 02:46:55 am »
Konto Ci się zachowa, ale Summerset jest do kupienia (lub raczej jego zawartość do odblokowania) na PS Store w przypadku Playstation4. Nie da się Summerset jeszcze wykupić za korony bo nie jest dostępny w Crown Store. Summerset jak i inne DLC jest opcjonalny, ale uważam że najlepiej teraz jest zakupić Summerset właśnie oraz pozostałe dlc takie jak Morrowind, Imperial City i Wrothgar. 
  Część z nich zawiera sety z META buildów dla klas ale znając Zenimaxa i Bethesdę to wraz z nowym dodatkiem Elsweyr polecą nerfy dla niektórych klas (w tym stety/niestety dla NB) tylko po to aby budować OP settingi na bazie nowej zawartości.