Autor Wątek: Drukarka do domu  (Przeczytany 509 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline herex77

• Nowy użytkownik
  • Frakcja: Niezdecydowany
  • Klasa: Niezdecydowany
  • Rasa: Niezdecydowany
  • Serwer: MegaServer EU
Drukarka do domu
« dnia: Październik 17, 2017, 15:38:58 pm »
Cześć, liczę, że pomożecie mi z wyborem sprzętu do domu :)
Chcę kupić drukarkę i zastanawiam się nad modelem hp laserjet p1102, ale dokupując do niej toner zamienny https://tonery.rdstudio.pl/toner-hp-p1102-p-282.html tego typu. I teraz pytanie czy zamiennik nie straci na jakości? Jest tańszy i to kuszące, bo w sumie koszt tonerów się łączy i wyjdzie drożej niż samo urządzenie. Możecie mi polecić sprzęt, który sami macie w domu?

Offline rrico_76

• Ekspert
Odp: Drukarka do domu
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 18, 2017, 08:52:23 am »
Tak szczerze to drukarki w domu zdarzyło mi się użyć 2 razy.
Raz jak była nowa i miałem podjar. I drugi raz jak drukowałem magisterkę. Sporadycznie używałem po 1 kartce może dodatkowo ze 3x.
A wszystko to na odcinku około 20 lat posiadania tej drukarki. To było HP cośtam, nawet nie pamiętam i już jej nie mam bo nie potrzebuję kolejnej skarbonki. Wszystkie potrzebne wydruki jestem w stanie zrobić w pracy.

Pomyśl czy potrzebna Ci w chacie drukarka i do czego. Nie wolisz kupić czegoś innego?

Offline krecio0

« Odpowiedź #2 dnia: Październik 03, 2018, 07:48:54 am »
Witam.
Ja polecam urządzenia firmy Brother. Sam takie posiadam od kilku lat i spisuje się super. Zamienniki tonerów są mega tanie (na Allegro 10 szt. kosztuje 50 zł). Drukarkę ze skanerem kupiłem kiedys w neonecie za 300 zł. Tylko trzeba pamiętać że urządzenie musi być podłączone do prądu cały czas. Nie można jej odstawić do szafy na miesiąc. Jak tusz kosztuje niewiele to i drukować się chce :)

Offline rrico_76

• Ekspert
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 03, 2018, 08:32:06 am »
A tak z ciekawości, co masz w takiej ilości do drukowania żeby opłacało się trzymać drukarkę w domu? Jakoś dla mnie nie widzę zastosowania, zdarza mi się jakiś dokument raz od wielkiego dzwonu i tyle.