Autor Wątek: 100 pytań do...  (Przeczytany 518 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dalik

100 pytań do...
« dnia: Styczeń 09, 2019, 13:24:38 pm »
Zacząłem grać w TESO (lepiej późno niż wcale  8) ) i trochę gubię się w tym wszystkim.
Liczę na to, że odpowiecie świeżakowi na wszystkie pytania, bym mógł w pełni cieszyć się tą bardzo dobrą grą.
Gram na PS4, posiadam Podstawkę, Morrowind oraz Summerset.

Lecimy:
1. gdzieś wyczytałem: Crown Fortifying Meal: zwiększa maksymalne zdrowie o 5367 ,magię o 4932 i wytrzymałość o 4932 na 2 godziny. Po wylogowaniu czas się zatrzymuje?
2. Jak dostać się na wyspę Summerset?
3. Dlaczego w menu wyboru postaci przed zalogowaniem moja postać wygląda inaczej niż po zalogowaniu gdy otwieram ekwipunek?
4. Gdzie mogę kupić jakiegoś wierzchowca, o ile nie dostanę go za free jak osiągnę jaki lvl?
5. gdzie mogę poczytać o itemach,surowcach, bo mam bardzo dużo i nie wiem które sobie zachować, a których się pozbyć?
6. Jak nie mam gildii to mogę handlować inaczej niż sprzedawać do merchanta?
7. Zbieram i kraftuję itemki, ale one wyglądają słabo. Skąd ludzie mają takie piękne postacie?
8. Stworzyłem kiedyś postać , ale ryj ma brzydki. Czy już teraz jego nie da się zmienić? Muszę tworzyć nową postać ?
9. Czy jest jakiś max lvl w tej grze?
10. O co biega z tymi duszami, kiedy zginę? Czasem mogę się respić tam gdzie padłem innym razem muszę w kapliczce.
11. Na PC klawisz TAB odpowiada chyba za ustawienie targetu. Jaki klawisz odpowiada za to na padzie PS4?
Na razie tyle. Pogram trochę to zapewne coś jeszcze dopiszę.

Offline SebaSan1981

Odp: 100 pytań do...
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 27, 2019, 16:00:35 pm »
1. Tak, po wyylogowaniu się, timer się zatrzymuje.

2. Aby dostać się na Summerset, musisz mieć wykupione DLC Summerset. Wtedy automatycznie pojawi się wayshrine na tej wyspie aby się na nią dostać.

3. Wygląd postaci w menu zależny jest od tego czy masz na sobie outfit czyli kostium zakrywający prawdziwą zbroję czy też nie.

4. Wierzchowca kupisz w Crown Store w opcjach gry albo w stajni u handlarzy w świecie gry.

5. Poczytać to nie bardzo poczytasz. Większość znalezionych itemków przydaje się do craftingu. Najlepiej trzymać je w banku. Są też itemy które nadają się tylko na sprzedaż.

6. Nie będąc w gildii możesz sprzedawac ogłaszając się na text chacie. Wpisujesz "wts:*****" a w miejscu gwiazdek przedmiot który chcesz sprzedać. Część itemków ma status "bound", są one powiązane z kontem i nie można ich sprzedać.

7. Wygląd postaci zależy od rodzaju zbroi, stylu oraz outfitów. Obecnie eso pozwala na ustawianie ogromnej ilości stylów wyglądu i dzieki temu każda postac jest niepowtarzalna.

8. Możesz zmienic wygląd postaci. W Crown Store są dostepne tokeny umożliwiajace zmianę wyglądu postaci.

9. Obecnie max level to 810 champion points. Champion Pointy zaczynasz levelować po osiągnięciu 50levelu postaci.

10. Dusze/soul gems to takie kamyki które pozwalają Ci się wskrzesić tuż po śmierci. Gdy masz jedną z pasywnych umiejetnosci z drzewka Soul Magic, pozwala Ci ona wskrzesic się za darmo raz na godzinę. Są też wyjątki gdy nie możesz wskrzesić się sam w tym samym miejscu: jest to Cyrodiil oraz Imperial City na pvp oraz potyczki z bossami w dungeonach i trialach. W tych przypadkach musi wskrzesić Cię inny gracz.

11. Nie ma auto aim na konsoli. Są skille bojowe obszarowe, takie których możesz używać w dowolnym momencie lub takie które są możliwe do wykonania tylko gdy w pobliżu jest przeciwnik.