Autor Wątek: 100 pytań do...  (Przeczytany 41 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dalik

100 pytań do...
« dnia: Styczeń 09, 2019, 13:24:38 pm »
Zacząłem grać w TESO (lepiej późno niż wcale  8) ) i trochę gubię się w tym wszystkim.
Liczę na to, że odpowiecie świeżakowi na wszystkie pytania, bym mógł w pełni cieszyć się tą bardzo dobrą grą.
Gram na PS4, posiadam Podstawkę, Morrowind oraz Summerset.

Lecimy:
1. gdzieś wyczytałem: Crown Fortifying Meal: zwiększa maksymalne zdrowie o 5367 ,magię o 4932 i wytrzymałość o 4932 na 2 godziny. Po wylogowaniu czas się zatrzymuje?
2. Jak dostać się na wyspę Summerset?
3. Dlaczego w menu wyboru postaci przed zalogowaniem moja postać wygląda inaczej niż po zalogowaniu gdy otwieram ekwipunek?
4. Gdzie mogę kupić jakiegoś wierzchowca, o ile nie dostanę go za free jak osiągnę jaki lvl?
5. gdzie mogę poczytać o itemach,surowcach, bo mam bardzo dużo i nie wiem które sobie zachować, a których się pozbyć?
6. Jak nie mam gildii to mogę handlować inaczej niż sprzedawać do merchanta?
7. Zbieram i kraftuję itemki, ale one wyglądają słabo. Skąd ludzie mają takie piękne postacie?
8. Stworzyłem kiedyś postać , ale ryj ma brzydki. Czy już teraz jego nie da się zmienić? Muszę tworzyć nową postać ?
9. Czy jest jakiś max lvl w tej grze?
10. O co biega z tymi duszami, kiedy zginę? Czasem mogę się respić tam gdzie padłem innym razem muszę w kapliczce.
11. Na PC klawisz TAB odpowiada chyba za ustawienie targetu. Jaki klawisz odpowiada za to na padzie PS4?
Na razie tyle. Pogram trochę to zapewne coś jeszcze dopiszę.