Autor Wątek: Wszystkie Mapy  (Przeczytany 8284 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pokrakus

• Gość
Odp: Wszystkie Mapy
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 18, 2013, 14:10:50 pm »
Super! :)

Offline Inferno

« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 02, 2013, 23:09:15 pm »
Nieźle Mapka Morrowind najlepiej się prezentuje te dziesiątki wysepek :)

Offline Vargazz

« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 02, 2013, 23:22:51 pm »
Tak, jeśli chodzi o oprawę graficzną, wykonanie i czytelność to ta mapa Vvardenfell jest po prostu najlepsza.

Dodam może coś od siebie...

Szczegółowa mapa Tamriel:
http://fc06.deviantart.net/fs70/f/2012/123/f/d/map_of_tamriel_by_aazdremzol-d4ygnuj.jpg
"Ludzie byli dawniej bliżsi sobie. Musieli. Broń nie niosła daleko."

"Jestem jak zabójczy powiew - nieuchronny i niewidzialny. Nie możesz mnie dojrzeć, choć możesz zobaczyć gdzie byłem"

Offline rrico_76

• Ekspert
  • Frakcja: Niezdecydowany
  • Klasa: Niezdecydowany
  • Rasa: Niezdecydowany
  • Serwer: MegaServer EU
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 26, 2016, 11:23:16 am »
Odgrzewam

Zastanawiam się jakie mapy są planowane jeszcze w eso jako kolejne. Chciałbym zobaczyć dla odmiany te już znane wcześniej prowincje, ale w II erze. Nawet IC już dostaliśmy, gold coast, czyli części z Obliviona już są. Przydała by się cała prowincja Morrowind i poszerzenie do Skyrim, pozostałe miasta imperialne (Leyawiin itd.), chciałbym też zobaczyć więcej Shivering Isles (Auridon tylko przejściowy, taka wyspa do akomodacji dla altmerów), region wcześniej mało znany. No i przede wszystkim chcę zobaczyć więcej Elsweyr (smaczek jest, na brzegu map żółtych, a mi chodzi o pełny klimat khajitów). Praktycznie wszystkie rasy dostały swoje 5 minut oprócz właśnie kotów - i to w całej serii.

Które mapy byście chcieli obadać w dodatkach?

Offline SebaSan1981

« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 27, 2016, 07:10:15 am »
Skyrim i Solstheim koniecznie!! No i lokacje z dodatku Dawnguard też by były mile widziane, zwłaszcza to zamarznięte wielkie jezioro otoczone górami z jednego z questów w Skyrim...

Offline rrico_76

• Ekspert
  • Frakcja: Niezdecydowany
  • Klasa: Niezdecydowany
  • Rasa: Niezdecydowany
  • Serwer: MegaServer EU
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 29, 2016, 08:56:46 am »
No do Solstheim też mam sentymencik. Był w dwóch dodatkach do różnych części i w obu wyglądał inaczej, może warto by było jakoś to ogarnąć. Ten ze Skyrim bardziej mi odpowiadał bo przypominał Morka ale w nowej odsłonie, pomixowanego z klimatem skyrimowym - pola lodu i skał wulkanicznych obok siebie. Poza tym przewijały się tam znane elementy powiązane z klimatem morka: chitin armor, sujama, shein, flin, odniesienie do morag tong. Do tego doszły elementy związane ze Skryim: krypty, umarlaki, dragonborn, osady nordów, rieklingi itd. Lubiłem też wyspę za jej ograniczony rozmiar, w sensie że możliwa była do przejścia i obadania w dość krótkim czasie.
Seba, wszystkie te lokacje będziesz miał w październiku jak wyjdzie Skyrim ;)
A ja dalej chcę Elweyr. Nawet orasom i jaszczurom dodali kraj, a kociorom ciągle nic.