Autor Wątek: Początki z grą  (Przeczytany 473 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Aseraya

Początki z grą
« dnia: Marzec 28, 2019, 17:12:34 pm »
Witam , jako emerytowany zapalony gracz gier typu MMORPG skusiłem sie na powrót do komputera i kupno na Steamie TESO.
Gra jest dość mocno rozwinięta więc byłbym wdzięczny za ogólny opis gry dla początkującego gracza.
Gram High Elf, jakie są możliwośći , buildy rozwoju tej rasy ? Sorcerer :)
czy w grze jest jedna czy więcej kampanii Co znajde w Vardenfell a co na innych mapach ?
co daje mi podstawowa wersja gry , a co dodatki ?

co warto robić w grze ? na czym się skupić ?

Z góry dziękuje za odpowiedź :)

Offline anarom1

Odp: Początki z grą
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 04, 2019, 09:19:49 am »
High Elf Sorcerer jest mnóstwo buildów na YT, więc z tym nie ma problemu. Generalnie masz tutaj link w który pozwoli ci się przepchać przez początek. Pozdrawiam :-)
https://www.eurogamer.pl/articles/2019-04-02-the-elder-scrolls-online-poradnik-na-start

Offline SebaSan1981

« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 05, 2019, 03:51:13 am »
Witaj. Obecnie Eso daje sporo możliwości jeśli chodzi o tworzenie i rozwój postaci. Na początku zainwestował bym kilka punktów w crafting oraz starał się pomału eksplorować startową krainę. Wątek główny zapewni Ci kilka skill pointów oraz cenne doświadczenie. A buildy to tak jak wskazał kolega Anarom jest sporo propozycji buildów dla maga w internetach.

Offline Jurant

« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 07, 2019, 17:17:35 pm »
Witam
Pozwólcie że podepnę się pod temat. Mianowicie moją przygodę z ESO rozpocząłem tydzień temu ( seria TES od Morrowinda ) i stwierdziłem że zacznę od wątku głównego. Wszytko szło dobrze aż do czasu gdy pewnego wieczoru wypiłem o 1 piwo za dużo i nie do końca pamiętam cożem uczynił. Z tego co czytałem wiem, że zbliżałem się ku końcowi scenariusza. Ostatnie co pamiętam to pogodziłem zwaśnionych władców 3 frakcji, następnie w coldhabour zostali oni rozdzieleni, chyba ich odnalazłem i.... tu się pojawia problem, gdyż logując się do gry nie mam żadnych questów z głównego wątku a z tego co wiem to przy ostatecznej walce z Molag Balem muszę poświęcić któregoś z towarzyszy, a ku mojemu zdumieniu wszyscy są w jaskini.
Przepraszam za dosyć dziwną prośbę ale poważnie potrzebuję pomocy :)

Offline SebaSan1981

« Odpowiedź #4 dnia: Maj 20, 2019, 04:20:24 am »
Zrób abandon quest w liście questów, to powinno zrestartować zadanie i będziesz mógł je dokonczyć już na trzeźwo :)