Autor Wątek: Najbardziej pojechane lokacje  (Przeczytany 9890 razy)

Offline rrico_76

• Ekspert
  • Frakcja: Niezdecydowany
  • Klasa: Niezdecydowany
  • Rasa: Niezdecydowany
  • Serwer: MegaServer EU
Najbardziej pojechane lokacje
« dnia: Grudzień 07, 2015, 14:07:00 pm »
Aż wstyd się przyznać, ale nie znalazłem jeszcze lokacji, która by mnie jakoś powaliła, przykuła uwagę albo ogólnie zainteresowała na dłużej. Mało grałem, dzielę czas między F4 i ESO. Co pamiętam najlepiej to wieże w fabryce samochodów (tej początkowej), dobry widok powinien być z góry (lunetka snajperska) ale była mgła, także nie bardzo się przydało, a już nie wracałem później.

Powiedzcie coś o przygodach w lokacjach "specjalnych" ;), które mogły być w jakiś sposób interesujące, np. z powodu lootu, konstrukcji albo inne. Co miały ciekawego i w jaki sposób były w stanie zainteresować. Mogą być też screeny.

Offline woodpecker0

• Zaawansowany użytkownik
  • **
  • Frakcja: Ebonheart Pact
  • Klasa: Nightblade
  • Rasa: Imperial
Odp: Najbardziej pojechane lokacje
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 07, 2015, 15:47:00 pm »
Polecam zadanie Tajemnica domu Cabotów, może nie tyle miejscówka jakaś nadzwyczajna ale zadanie bardzo klimatyczne.

Ciekawy miejscem może być FMS Northern Star, bandyci mówią po norwesku, a do tego wszystko na jakimś okręcie... Skyrim pełną gębą :D.

Yangtze też może być niezłe... nie ma to jak atomowy okręt podwodny tuż u brzegu bostonu... :D

Jest parę ciekawych miejsc... później znajdę screena, gdzieś po lewej strony mapy jest... taka jakby wyrzutnia rakiet ale... jakby to powiedzieć... taka stacjonarna :D, chociaż o ile zamysł twórców był przedni, wyszło... jak zwykle, chociaż na potrzeby tylko tego jednego miejsca mogli to jakoś wzbogacić, albo dodać tam jakieś zadanie czy coś...

Offline Morkhet

« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 08, 2015, 01:28:30 am »
Ja również polecam zadanie "Ostatni Rejs USS Constitution", mianowicie jak zobaczycie w którymś mieście statek na bloku to to, niedość, że bardzo fajny quest :), nagroda za zadanie to broń w postaci najprawdziwszej armaty strzelającej kulami :D *nie mylić z tą do obozów, ta to jest broń do rączek*, mam screena, jutro wstawię :), to na dodatek, gdy już zakończymy quest i udamy się ponownie na ten statek to mamy ciekawy widok na całe miasto z bardzo wysoka, zapewne na ultra to wygląda fajnie :p.

Offline rrico_76

• Ekspert
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 08, 2015, 10:18:25 am »
Może to niewiele, ale ostatnio spodobały mi się dwie lokacje na osady. Jedna jest nad morzem, druga nad jeziorem (tradycyjnie nazw nie pamiętam, jedna to była jakaś przystań jachtowa). Obie mają taki fajny klimacik wczasowy ;), nawet mimo ery post-apo się daje wyczuć. To się stały z dnia na dzień moje ulubione osady :)
Kolejną niespodzianką był dla mnie obóz raidersów na statkach. Wszystko połączone kładkami z desek, pół-zatopione wraki, niektóre w dość dobrym stanie - miejscówka mocno zamieszkana, ale warto zajrzeć.  Jest nad morzem na najbardziej wysuniętym na wschód cypelku (tam gdzie jedna farma i komisariat). Skarbów nie ma ale i tak warto po prostu obejrzeć statki/kutry/łodzie i co tam jeszcze było. Przy okazji zgarnąć loot z bandytów.

Offline SebaSan1981

« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 08, 2015, 15:54:28 pm »
Różne widziałem fajne lokacje ale jedną którą lubię szczególnie jest Corvega Power Plant (czy jak jej tam). Ta niedaleko Concord z takimi wieżami i konstrukcją ze schodów po których można eksplorować teren. No i mam frajdę z odstrzeliwania tamtejszych bandytów po cichu z daleka za pomocą snajperki. Lubię tą lokację od pierwszych odwiedzin i zawsze tam chętnie wracam. A lubię dlatego że kojarzy mi się z filmem Cyborg z Van Dammem.

Offline rrico_76

• Ekspert
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 09, 2015, 08:47:39 am »
No ta miejscówka to wymarzone pole dla snajpera :), moim też tak robię. Zwykle z okna budynku po prawej stronie od wejścia (mam ustaloną ścieżkę eliminacji ;) ).

Offline woodpecker0

• **
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 09, 2015, 15:54:23 pm »
Mnie fabryka samochodów Corvega co najmniej... męczy. Nie wracam tam z wielką przyjemnością, głównie dlatego, ze byłem tam już tyle razy, ze kompletnie mi zbrzydł widok tego miejsca.
Czemu tak często tam bywam?
 "[Nazwa_Osady]: Problemy z bandytami"... to powinno być wystarczającym wytłumaczeniem.

Offline Morkhet

« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 09, 2015, 19:49:14 pm »
To prawda, powtarzać w kółko te same misje w tych samych lokacjach, można się trochę zmęczyć, że tak to ujmę.

Polecam, i zapraszam do odwiedzenia ciekawego miasteczka, sam dokładnie jeszcze tam nie byłem, jedynie zwiedziłem okolicę aby mieć aktywną ikonkę na mapie, tuż przed miasteczkiem jest "Muzeum Czarnej Magii", taki średniej wielkości klasztor, z pobocznym questem, dosyć ciekawym, oraz środek muzeum, podczas wykonywania questa, hehe, musicie to przeżyć sami :D.

Mapka, muzeum jest 1cm w dół i 1cm w lewo :P.

Offline woodpecker0

• **
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 09, 2015, 22:59:33 pm »
Salem... tam jakaś fajną giwerę można zdobyć nie pamiętam jaką bo jeszcze tam zresztą nie byłem.

Offline rrico_76

• Ekspert
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 10, 2015, 08:59:49 am »
:D to skąd pamiętasz?
A Morkhet jaka "skala" trudności miejscówki? Bujam się ostatnio w tej okolicy i bym się przeszedł, ale może mnie sporo kosztować bo zawodnik nie za tęgi.

Offline Morkhet

« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 10, 2015, 10:24:24 am »
Nie wiem jak to ocenić, generalnie coś koło 7/10 myśląc o tej jednej walce zwłaszcza jak umiesz szybko biegać :D, przeciwników w środku za dużo nie ma, a nie chcę spojlować bo popsuje questa :).
« Ostatnia zmiana: Grudzień 10, 2015, 10:42:58 am wysłana przez Morkhet »

Offline woodpecker0

• **
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 10, 2015, 17:20:33 pm »
To jak nie pamiętam skoro tam nie byłem?

Cóż... przeglądałem ostatnio wiki w poszukiwaniu jednego questa i zszedłem z tematu zadań na broń... a może to na gry-online było... no nie ważne, gdzieś na necie widziałem.

Offline rrico_76

• Ekspert
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 14, 2015, 10:57:09 am »
Jakbym tak wszystko znajdował w necie to zero frajdy z grania, bym jechał jak bot wtedy, bo ktoś napisał że takie zakończenie questa jest lepsze bo (wstaw sobie coś).
Są rzeczy, o których wolę nie wiedzieć żebym sam mógł do nich dojść i je odkryć.

Offline SebaSan1981

« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 14, 2015, 14:44:23 pm »
Dokładnie!! Piszesz rozsądnie Rico, przyjmuje Cię do mojego stronnictwa  :D
  Co to za granie jak się wcześniej zobaczy wszystko w internetach?? Tym samym jest co wspomniałem i piętnowałem - granie na V.Easy. Szczerze mówiąc to omijam te wszystkie nagrywki jutubowe szerokim łukiem. Bo nie dość że nagrywane na łatwych poziomach trudności (widać po walkach i po otrzymywanym DMG od mobków przede wszystkim) to wolę nie wiedzieć co gdzieś tam mnie spotka i co znajdę. Nie porównuje swego gameplayu z innymi i sam wszystko chcę odkryć bez niczyjej pomocy. Granie ze wspomaganiem YT nie wystarczy na długo, tylko patrzeć jak ktoś taki po dwóch-trzech miechach odstawi grę na półkę. A nie o to przecież chodzi by przejść i "odhaczyć" ale o to by grać jak najdłużej, rozmkminiać, kombinować samemu i cieszyć się Falloutem4 na maksa.

Możecie mnie nie polubić za to co napisałem ale wyraziłem szczerze swoje zdanie. Jeśli ktoś tego nie może zdzierżyć to już jego problem.

A wracając do lokacji.. Glowing Sea jest też klimatyczne ale bez Hazmat Suit chroniącego przed promieniowaniem nawet się nie ma tam co wybierać.

Offline rrico_76

• Ekspert
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 14, 2015, 15:06:58 pm »
Szczerze mówiąc to omijam te wszystkie nagrywki jutubowe szerokim łukiem. Bo nie dość że nagrywane na łatwych poziomach trudności (widać po walkach i po otrzymywanym DMG od mobków przede wszystkim)

Ta <=> wypowiedź <=> jest <=> wewnętrznie <=> sprzeczna sama z sobą :D
Ja tak szczerze to nie oglądałem jeszcze ani jednego filmiku z YT dot. F4. I cały czas mam frajdę z odkrywania. Jak mam pytania, walę na forum, to cała wiedza.