Autor Wątek: Screeny - Tylko miasta!  (Przeczytany 11628 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SebaSan1981

Odp: Screeny - Tylko miasta!
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 22, 2015, 08:30:10 am »
Ostatnio przesiadując w tej nadmorskiej osadzie z latarnią morską zauważyłem u siebie w statystykach Sanktuarium niepokojącą rzecz. Poziom zadowolenia z 82% spadł mi do 37%. Zdębiałem. Gdy wróciłem do Sanktuarium to od razu edytorem sprawdziłem czy są jakieś niedobory itd. Okazało się że nie. Po przepytaniu osadników (tych pracujących w sklepach) oznajmili mi że brak jest łóżek. Wydało mi się to niemożliwe bo na 18-tu osadników przypadało aż 21 łóżek. Ale gdy na kolejny dzień statystyki zadowolenia spadły do 35% i moi ludkowie powtórzyli skargi na temat łóżek (Hancock i Cait głośno wyrażali swe niezadowolenie) dało mi to do myślenia. Zastanawiałem się co jest nie tak z ulokowaniem łóżek. Skoro wszystkie są pod dachem (a to wymagane jest by rosło zadowolenia) to powinno być ok, tym bardziej że do każdego z wyrek osadnicy mieli łatwy dostęp...

  W pewnej chwili jednak olśniło mnie!! Spora część łóżek stała w domach na których zrobiłem te dodatkowe piętra, które widzieliście na filmiku z YT. Dachy domów zostały przykryte nie dachem ale podłogą dostawionych budynków (a dopiero później dachem tych będących wyżej), dlatego tych lokacji nie "zaliczyło" jako zadaszonych i gra traktowała tam ustawione łóżka jako ustawione pod gołym niebem!!

  Ta sytuacja zmusiła mnie do opracowania trzeciego i ostatecznego (miejmy nadzieję) projektu Sanktuarium. Olałem całkowicie wszystkie sąsiadujące domy, odgrodziłem się od nich i rozbudowałem na maksa w górę tylko dom z warsztatem.I tak to właśnie teraz wygląda. Jestem zadowolony tym bardziej że po dniu statsy zadowolenia skoczyły do 68% i nadal pewnie będą rosły (celem jest 100% i tym samym achievment). Podczas budowy okazało się że nie da się wybudować budowli wyższej niż cztery piętra.Sfera zakresu budowania nie rozciąga się tylko na powierzchni ziemi ale także w górę. Ale to co jest zbudowane w zupełności wystarcza.
Na parterze znajduje się warsztat oraz alejka sklepowa, pierwsze piętro to klub z bilardem, telewizją, samograjem itp. Drugie piętro to sypialnia osadników, trzecie piętro to mój apartament a czwarte to stryszek z punktem widokowym. Po przerobieniu Sanktuarium (zeszło ponad 3 godziny) mam około 20% wolnego paska na rozbudowę, wykorzystam to więc na teleport do Instytutu oraz innego rodzaju atrakcje.

Offline rrico_76

  • Ekspert
  • ***
  • Wiadomości: 2262
    • Zobacz profil
  • Frakcja: Niezdecydowany
  • Klasa: Niezdecydowany
  • Rasa: Niezdecydowany
  • Serwer: MegaServer EU
Odp: Screeny - Tylko miasta!
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 22, 2015, 16:42:02 pm »
Jeszcze powinien być basen na dachu i masz 112% :). A swoją drogą o czymś takim mówiłem z tym moim planem na blok mieszkalny, czyli plan deko nieaktualny.
Co do uploadu to jestem analfabeta, nie znam serwerów. Dlatego screenów nie robiłem. I jak jestem na forum to jestem w robocie, w chałupie tylko ps4. Coś może pomyślimy bo akurat mam urlop, powinienem być u siebie jakoś przed sylwkiem. Co byście chcieli najbardziej zobaczyć (tysięcy fotek nie porobię)? Pomijając filmiki bo mi skilla nie wystarczy. Co mogę mieć do pokazania to tylko wiochy i budynki, inne na 3 zawodników, z walk nie mam nic bo nie robiłem.
A że jestem na ESO? fakt, ostatnio prowadziłem alta do jakiegoś ludzkiego lvlu. Mam kiepskie wyro ;) to przeważnie gram wcześnie rano jak inni dopiero ze zmiany schodzą, i potem po południu do wieczora. Dlatego mnie było widać.