Autor Wątek: W co aktualnie gracie?  (Przeczytany 36819 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline rrico_76

• Ekspert
  • Frakcja: Niezdecydowany
  • Klasa: Niezdecydowany
  • Rasa: Niezdecydowany
  • Serwer: MegaServer EU
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #360 dnia: Listopad 08, 2018, 08:55:12 am »
Nawet jak mam nieaktywnego tego questa to ten koleś i tak jest oznaczony, czeka na mnie bo go uratowałem od wilków i w zamian ma mi pokazać jaskinię ze skarbami (pewnie pułapka, czyli tradycyjnie zabić zbójków w tej grocie). Czyli to jest środek questa, i chyba nie był czasowy, ale się boję że ten kolo zginie jak stamtąd odejdę (np. wilki się zrespią). Na razie nie grałem dalej, muszę obmyślić który sposób by był najlepszy.

edit
Poradziłem sobie tak, że poleciałem i ubiłem tego gada co im płacił. Później wróciłem i wykonałem questa, nie było z tym problemu - a quest jest dłuższy, rozbudowuje się dalej. Po drodze do kolejnej cegiełki tego zadania ubiłem kultystę na tym obszarze. Laska jechała konno bez żadnej obstawy to nie dojechała do celu ;). A to mi pozwoliło upgradować włócznię, bo to był ostatni kawałek kryształu jakiego mi brakowało. To z kolei otworzyło możliwość dalszego wydawania skillpointów na te same skille i nabiłem sobie healing na max, bo się przyda najbardziej, ma dodatkowe efekty oczyszczające z ognia i trucizn w czasie walki. Warto.
Czy to nie fantastyczna ścieżka? :D Idziesz, zabijasz, a tu taki fajny łańcuch wydarzeń.

Kolejny plan to nazbieranie śmieci i podniesienie całego gearu, bo już mam ostro niższy i muszę w niebieskich latać żeby mieć ochronę, złote niestety czekają na upgrade. Niepotrzebnie wywaliłem sporo na stateczek, który teraz jest cały na złoto oprócz tylko 1 pola (osłona załogi czy co tam). Będzie polowanie morskie :).
« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2018, 10:17:36 am wysłana przez rrico_76 »

Offline SebaSan1981

« Odpowiedź #361 dnia: Listopad 09, 2018, 14:45:37 pm »
Taa widzialem ze wbileś trofika na max rozbudowanie aktywnego skilla. Wczoraj dobilem do 50lvl i ulepszylem sobie pelny secik węża. Ma bonusy do trucizn i assassination, perfekcyjny do mojego stylu walki. Jako ze juz levelowania nie ma to mozna spokojnie robic wszystkie aktywnosci.

Offline rrico_76

• Ekspert
  • Frakcja: Niezdecydowany
  • Klasa: Niezdecydowany
  • Rasa: Niezdecydowany
  • Serwer: MegaServer EU
« Odpowiedź #362 dnia: Dzisiaj o 09:40:05 »
Ostatnio (dzisiaj rano) dobiłem sobie stateczek na 100% (trophy jest) i skończyłem Arkadię, poleciałem na Laokonię bo obok i duża. Pojawiają się nowe questy główne, na poboczne mi szkoda sensu. Mam tutaj do ubicia jakieś bydle do questa na 8 zwierząt (czy ile ich tam było), poza tym jest quest dla persa. Na razie mam lvl44, piczny kłak do maxa ale idzie b. wolno, zupełnie inaczej niż na początku.

A w międzyczasie zaopatrzyłem się w The Forest, mam na koncie jakieś 25 dni w kamapnii 'peaceful', bo chciałem rozkminić mechanikę budowania. Są pewnie rzeczy, które dobrze wiedzieć przed zbudowaniem czegoś, stąd różne wtopy i straty matsów. Wolę żeby wrogowie mi w tym nie przeszkadzali. Największy problem to że nie przyklejają się powierzchnie do siebie - stawiasz obok i nowe może mieć różnicę poziomów ze starym, różny kąt, chociaż to ten sam element. Na ghost building (taka bezbarwna atrapa danego elementu, stawia się przed wypełnieniem danej konstrukcji materiałem) nie widać dokładnie. Za to jest rotacja (jednostronna) i różne opcje, np. stawiasz ghost ścianę dla całej powierzchni, jest podzielona na sektory, a przez klika można zrobić w danej sekcji okno, przez następnego drzwi itp. Fajny, alternatywny do mi znanych, system budowania. Ustawiłem sobie resp matsów, bo defaultowy jest na 0 (drzewa nie odrastają), i teraz mam obok surowce co rano. Co nie zmienia faktu, że zbiera i buduje się dość długo, rzędu kilku dni jeden obiekt (duży).
Gierka ma też różne tajemnice, i to nawet sporo. I chociaż nie mam wrogów na mapie to i tak ktoś moich współpasażerów powyrzynał. Byłem w jaskinii (baaardzo niedaleko od moje bazy, na drugim brzegu jeziora) i leżą/wiszą tam fragmenty ciał zmasakrowane w okrutny sposób. Piorunujący klimat kiedy używa się tylko zapalniczki jako źródła światła w kompletnej ciemności. I co tu robić kiedy musisz przepłynąć podziemny strumień? totalnie bez światła?
Na mapie z wrogami będę musiał się budować zupełnie gdzie indziej, albo nawet na drzewach (bo są też takie konstrukcje), ta okolica może być za gorąca na start. Ale jak mówiłem, najpierw chcę poznać mechanikę, jak szybko ogarniać zasoby i budowle, jak się rozwijać, dopiero potem z przeciwnikiem albo na multi, bo taki tryb też jest.
« Ostatnia zmiana: Dzisiaj o 09:42:59 wysłana przez rrico_76 »