Autor Wątek: Defiance gra i serial które mają na siebie wzajemny wpływ!  (Przeczytany 3993 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Avatarus

Defiance gra i serial które mają na siebie wzajemny wpływ!
« dnia: Lipiec 15, 2013, 17:22:37 pm »
Jak kilku dni oglądam sobie serial SciFi o nazwie Defiance, zapowiada sie ciekawie, lubię takie post apocaliptic klimaty. no i zaciekawił mnie napis podczas filmu, oglądaj serial i graj w grę...Myślę sobie pewnie jakiś gniot, a tutaj kurde całkiem fajnie to wygląda. To MMO FPS (nie grałem jeszcze ale opinie fajnie).
Co ciekawe akcja w grze jest zależna od wydarzeń z seriali i na odwrót, serial jest od gry uzależniony! :) bardzie ciekawy patent
A oto filmik: http://youtu.be/wQKIjvNoXPs
i

no i tutaj cała masa filmików:
http://www.defiance.com/en/media/videos/trailers/
Jest free trail na PC wię chyba warto spróbować, ja już ściągam.
Jeśli ktoś chce się zarejestrować to proszę o rejestrację z mojego linku, dostane za to jakieś durne bonusy :)
http://www.defiance.com/en/welcome-to-defiance/?rc=KYYJHYLWYWLTYPGGHQFH
Szukasz roślin do ogrodu? Może jakieś rarytasy, ciekawostki, ogrodnicze. Mamy spory wybór borówki amerykańskiej

Offline Morkhet

Odp: Defiance gra i serial które mają na siebie wzajemny wpływ!
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 15, 2013, 18:13:12 pm »
Czytałem o tej grze jakiś czas temu, wtedy ludzie pisali że ta gra jest masakryczna bo posiada bardzo dużo bugów, plus jakiś bug co blokuje Cię do przejścia do następnej misji/mapy, dlatego na tamten czas odradzali kupno gry. Jak jest dzisiaj niewiem :), dlatego wypowiedz się jak tam obadasz trochę, co myślisz o tej grze, może faktycznie warto sprawdzić. A co do serialu do sprawdzę dzisiaj z czym to się je :).
« Ostatnia zmiana: Lipiec 15, 2013, 18:14:52 pm wysłana przez Morkhet »

Offline Avatarus

« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 15, 2013, 19:30:03 pm »
jest trail to sprawdze :) dziś dopiero instaluje. zobaczymy :)
Szukasz roślin do ogrodu? Może jakieś rarytasy, ciekawostki, ogrodnicze. Mamy spory wybór borówki amerykańskiej

Offline Avatarus

« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 16, 2013, 10:06:15 am »
wczoraj miałem okazje pograć 2h i gierka mi sie spodobało. Duża dynamika akcji, spontaniczne eventy, ciężko grę ocenić po tak krótkim czasie ale narazie jest fajnie :)

Offline Morkhet

« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 29, 2013, 10:49:37 am »
Grasz dalej w to Avat? Jakieś nowinki :)? Niby dochodzi się do pewnego etapu i potem gra stoi, bo wszystko jest zależne od serialu, jak wydadzą nowe odcinki to i w grze nowa mapa dochodzi itp. Ciekawy pomysł powiem szczerze :).

Offline Avatarus

« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 29, 2013, 11:04:45 am »
niby gram ale nie miałem ostatnio czasu. Ale staram się wieczorek kilka minut pograć. Podoba mi sie dynamika, cały czas ostra nawalanka i niezły coop.
Co do faktu ze gra stoi bo seria czeka na nowy sezon to fakt. Ale z max 5000 EGO (taki ich system LVL) ja mam 396 na razie a robię wszystkie questy i grałem kilkanaście godzin, wiec podejrzewam że sporo mi jeszcze zleci.

Offline rrico_76

• Ekspert
  • Frakcja: Niezdecydowany
  • Klasa: Niezdecydowany
  • Rasa: Niezdecydowany
  • Serwer: MegaServer EU
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 16, 2018, 14:11:57 pm »
Nie znam giery ale z tego co mówicie to faktycznie fajny patent z tym uzupełnianiem/przeplataniem się gry i filmu, jeszcze chyba nikt tak nie robił. No ale wychodzi błąd tego podejścia właśnie przez brak kolejnego sezonu, to powinno się jakoś wzajemnie napędzać. Rozumiem przez to, że jeżeli nie ma pomysłów na wątek w serialu to powinni się opierać na aktualnej sytuacji z gry, spojrzeć co zrobili gracze, jak to zrobili (typu przejęli jakiś obiekt, podbili coś tam), i na tej bazie nakręcić nowy odcinek gdzie bohaterowie zgrupowani w drużyny jak gracze przejmują ten obiekt. Wtedy by można ciągnąć wątek stanowiący podstawę do dalszego grania.

Offline XRumerTest

• Nowy użytkownik
Test, just a test
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 23, 2019, 11:57:25 am »
Hello. And Bye.

Offline JamestexRV

• Nowy użytkownik
vpierrs
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 27, 2019, 14:20:15 pm »
Anadrol Info
 Children's washrooms should be enjoyable spaces which are full of color and design. Look at employing a favorite television or cartoon persona into the design of the space with the use of a shower room curtain, bathroom towels and easily removed wall surface peel off stickers. This can be a fun strategy to customize the space in a manner that could be modified later on.
  Metanabol Nerki
 Using this type of variety of tips in your toolbox, traveling might be a wind, not much of a soreness. These are simple concepts, but straightforward acts is surely an extremely effective preventive. Easy sensation is all that you should have a vacation encounter optimistic and entertaining, even if you're venturing way off the outdone path.Start Using These Suggestions To Get The Most Out Of Your Apple ipad tablet
  Tren 100 Function
 If you are participating in a wedding event, be sure to provide a great gift or a card and get there promptly. When the processional has begun, you won't have the ability to be sitting till right after it provides finished, and except when you happen to be close private friend, it might be difficult to possess you standing upright within the foyer watching the bridal bash because they prepare just to walk down the aisle.
  Buy Winstrol Pills