Autor Wątek: Nowy teaser od Bethesdy - E3 2018!  (Przeczytany 37 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Drubar

• Nowy użytkownik
  • *
  • Frakcja: Niezdecydowany
  • Klasa: Niezdecydowany
  • Rasa: Niezdecydowany
  • Serwer: MegaServer EU
Nowy teaser od Bethesdy - E3 2018!
« dnia: Czerwiec 12, 2018, 12:00:42 pm »
Co sądzicie? HPYE JEST NIESAMOWITY!

Offline rrico_76

• Ekspert
  • Frakcja: Niezdecydowany
  • Klasa: Niezdecydowany
  • Rasa: Niezdecydowany
  • Serwer: MegaServer EU
Odp: Nowy teaser od Bethesdy - E3 2018!
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 13, 2018, 08:48:52 am »
W sumie jeszcze nie widziałem, ale słyszy się to i owo. Nie jestem pewien co dostaniemy, ale chyba na to czekam. Cała seria mi odpowiada głównie z powodu dopracowania (wykreowany cały świat, sposób jego działania, unikalna historia, rasy, zdarzenia itd.) więc chyba bym się pisał na to nowe wydanie, nawet niezależnie czy bardzo przypomina eso.
Czego się spodziewam? Koncentracji na nowej rasie (np. kotach albo korkodylach) w otoczeniu ich części mapy, może najazd argońców na Moro by był ciekawy i dobry jako podłoże fabularne. O kociorach też było niewiele, tak samo o bosmerach, ale tu szansa jest niższa bo mieliśmy o nich dużo w eso. Khajit'ci mają ciekawe zwyczaje i hitoryjki sądząc po tym co było w eso. Zupełnie z kosmosu, mogliby zaimplementować maomerów z napadami na wybrzeża południowo-zachodnie, którzy przewinęli się co prawda w eso ale sporadycznie. Taka trochę piracka sprawa, która ostatnio też ma branie w innych grach (np. assassin itd.).
A co by mnie szybko znudziło? Ano klepanie tej samej rasy, tej samej mapy i podobnej historyjki jak poprzednio, to zdecydowanie by mnie odrzuciło od grania.
Z mechaniki spodziewam się bardziej niż w Hearthfire rozwiniętego buildingu. Mamy czasy, gdzie sporo gier takich wychodzi. I nawet w eso zrobili te bajery, dodatki, chatki i inne cuda. Nie powiem, lubię się ostatnio pobawić budowaniem i to by mi pasowało w nowym wydaniu.