Elder Scrolls Online – Champion System

Nowa droga aby wzmocnić i rozwinąć swoją postać nadchodzi: Champion System

W update 6 zostanie wprowadzony nowy system rozwoju postaci.

Champion System oferuje większy wybór dla twojej postaci do eksploracji Tamriel i zdobytego doświadczenia. Dostajemy dostęp do potężnych skilli pasywnie oddziałujących na naszą postać. Jedynie postacie na veteranskim lvlu będą w stanie zdobywać punkty do Champion Systemu.

Champion Punkty

Każda veterańska postać jest w stanie uczyć się punktów do Champion Systemu. Punkty są wspólne dla całego konta niezależnie od lvl – może być to lvl 10, czy też Vr14. Ukłonem dla starych graczy jest wiadomość, iż konto które posiadało już lvl veteranski przed 17 marca, uzyska jednorazowo na start wersji B2P 5 Champion Pointów [CP] za każdy veterański lvl [max 70 CP], np. Vr1 – 5CP, Vr14 – 70CP.

Konstelacje

Będą trzy główne konstelacje: The Warrior, The Mage oraz The Thief. Każda główna konstelacja dzieli się na trzy mniejsze. Każda konstelacja różni się swoimi atrybutami i ma inne wartości. Główne konstelacje będziemy rozwijali równocześnie, każdy zdobyty Champion Point będzie możliwy do rozdania w następującej kolejności: Warrior, nastepnie Mage, dopiero potem Thief i tak w kółko. Natomiast w pomniejszych konstelacjach dowoli.

Pasywne skille Champion Systemu

Punkty rozdane w The Warrior wzmocnią nasze życie oraz zwiększą możliwości obronne. The Thief zwiększy naszą staminę oraz naszą użyteczność bojową. Punkty rozdane w The Mage zwiększą naszą magię oraz dodadzą nam benefity do fizycznych oraz magicznych skilli ofensywnych.

Da nam to ogromną możliwość bycia kim się chce, w czym się chce. W każdej konstelacji poszczególne skille pasywne można rozwinąć wydając max 100 punktów na każdą gwiazdę. Dane skille pasywne będą ujawniać się, gdy wpakujemy w daną konstelacje nastepujące pukty: 10, 30, 75 i 120. Łącznie jest 36 potężnych pasywnych skilli.

Główny link: http://www.elderscrollsonline.com/en-gb/news/post/2015/01/15/update-6-guide-the-champion-system

 

Pozdrawiam, Hazune

Gildia XenoTavern oraz Ekipa elder-scrolls-online.pl zaprasza do testów chempion systemu.