Ebonheart Pact

Przymierza (Alliances) – Ebonheart Pact

Pakt Ebonheart jest najbardziej niezwykły z trzech sojuszy. Nordowie i Mroczne Elfy mają długą historię konfliktu, a Argonianie byli zniewoleni przez Mrocznych Elfów od tysięcy lat. Dopiero inwazja Akaviri spowodowała że nawiązała się więź między nimi. Pakt Ebonheart jest zdeterminowany by powstrzymać wrogie sojusze oraz pogłębiający się w Tamriel chaos, który powoduje deadryczny książe – Molag Bal. Ebonheart Pakt kontroluje trzy regiony – Morrowind, Skyrim oraz Black Marsh.

alliance-leader-ebonheart-pact-v2

Przywódca sojuszu – Jorunn Król-Skald:

„Zanim Ysgramor poprowadził Nordów na południe, nasi przodkowie zamieszkiwali zamarznięty kontynent Atmora i po dzień dzisiejszy nasz lud woli mroźny klimat północnego Tamriel.

Mroczne Elfy osiadły w Morrowind, krainie pokrytej popiołem wulkanów i dręczonej nieustannymi trzęsieniami ziemi.

Argonianie zamieszkują zdradliwe i nieprzebyte obszary Black Marsh.

Sojusz między naszymi rasami został zawiązany w ponurych czasach, gdy to Nordowie, Dunmerowie i wolni Argonianie walczyli wspólnie, aby odeprzeć inwazję handlarzy niewolników z Akaviru.

Naszą największą siłą są przeciwności losu, które razem pokonaliśmy.

Nasza siła woli jest wykuta w lodzie, nasza wielkość wytopiona w ogniu, a odwaga zrodzona z bestii dżungli.

Jesteśmy Ebonheart. Jesteśmy jednością. I dzięki temu nasze zwycięstwo jest pewne.”

ON-concept-Ebonheart_Pact

Pakt Ebonheart (Ebonheart Pact) – włada nim Jorunn Król-Skald, a należą do niego Dunmerowie, Nordowie i Argonianie – kontroluje Morrowind, Skyrim oraz Czarne Mokradła.