Sezon na Smoki w Elsweyr – Maj 2019

 

ELSWEYR1

 

SEZON NA SMOKI W ELSWEYR
Smoki prześlizgują się po niebie nad Elsweyr, a Khajiici walczą o obronę swojej ojczyzny!
Rozpoczął się sezon na smoki w najnowszym rozdziałe sagi Elder Scrolls Online! Odkryj nową strefę, historię i klasę Nekromante!
Z radością ogłaszamy, że Elsweyr i aktualizacja 22 są teraz dostępne dla użytkowników PC/Mac.

 

ELSWEYR2

 

NOWOŚCI:

– Strefa do zbadania: Elsweyr,
– Historia opisująca wysiłki mające na celu ochronę ojczyzny Khajiiti przed smokami,
– Klasa do opanowania: Nekromanta,
– 12-osobowa wersja próbna: Sunspire,
– Ogromny zbiór pobocznych zadań i miejsc do zbadania,
– Zestawy przedmiotów, przedmioty kolekcjonerskie.

W północnym regionie Elsweyr, znanym jako Anequina, odkryj świat składający się z wielkich kanionów, księżycowo-cukrowych żyznych pól i tropikalnych lasów. W tym zróżnicowanym środowisku możesz doświadczyć zamieszkującej cywylizacji Khajiitów i odkryć ich pozostałości starożytnej kultury.

Anequina nie jest pozbawiona niebezpieczeństw i podobnie jak na innych kontynentach, spotykasz zupełnie nowych bossów, publiczne dungeony i wiele pobocznych zadań.

 

Ocal Khajiitów

Wielkie północne miasto Rimmen leży teraz pod kontrolą uzurpatorki Królowej Euraxii, a rozproszeni obrońcy Elsweyr walczą z jej legionami Euraxian i wciąż rosnącą armią nieumarłych. Co gorsza, Smoki panoszą się po niebie tworząc chaos i rozbijając wszelkie wysiłki obrońcow królestwa.
Aby pokonać uzurpatorkę, musisz połaczyć siły z lokalnymi mieszkańcami i ze śmiałkami z całego Tamriel, którzy postanowili stawić czola nowym wyzwaniom.

 

Królestwo Elsweyr

 

Zostań nekromantą
Władaj duszami zmarłych, aby wzmocnić siebie i swoich sojuszników. Dzięki Nekromancji masz dostęp do trzech unikalnych Linii Umiejętności, które pozwalają atakować wrogów, wzmacniać obronę i leczyć sojuszników.

Aby opanować tę straszną klasę, musisz dobrze wykorzystać zwłoki poległych, aby zwiększyć moc swoich umiejętności. Musisz również być ostrożny, ponieważ nekromancja nadal jest w Tamriel w dużej mierze zakazana, a jeśli zdecydujesz się otwarcie praktykować mroczne sztuki, to wówczas możesz przyciągnąć uwagę strażników równowagi i porządku.

 

AKTUALIZACJA 22
Oprócz nowego rozdziału została wprowadzona także aktualizacja 22, zawierającą wiele nowych funkcji, zmian i ulepszeń dla wszystkich graczy ESO.

System wyszukiwania gildii (kolejny zbugowany finder…)
Guild Finder, który pomoże ci dołączyć do gildii i znaleźć nowych członków. Jako lider gildii możesz użyć wyszukiwarki gildii, aby reklamować swoją gildię na podstawie jej unikalnych cech i rodzaju graczy, których szukasz. Jeśli szukasz gildii do przyłączenia się, możesz przeglądać otwarte gildie i filtrować swoje wyszukiwanie, aby znaleźć je w oparciu o konkretne potrzeby.
Możesz filtrować Gildie według działań (takich jak PvP, Trials, Trading lub Roleplaying i wiele innych) i według stylu gry (casual, zrównoważony lub hard-core). Gildie mogą nawet ustalać określone sojusze, wymagania punktów mistrzowskich lub role. Dzięki temu nowemu systemowi Gildie mogą łatwo znaleźć graczy o podobnych poglądach, aby dołączyć do swoich szeregów!

 

Artefakty na Cyrodiil
Jeśli jesteś weteranem wojny Alliance, aktualizacja 22 wprowadza system, który z pewnością wstrząśnie całym Cyrodiil. Artefakty zostały rozmieszczone w losowych punktach w strefach PvP. Pierwszy śmiałek, który dotrze do artefaktu i użyje go, otrzyma zupełnie nową linię umiejętności, które dadzą mu przeważającą siłę nad wrogiem.

Artefakty1

Te nowe umiejętności mają jednak swoją cenę, ponieważ jeśli nie zdobędziesz wystarczającej ilości Punktów Sojuszu, to powoli twój pasek życia zacznie maleć!

Możesz znaleźć samouczek dla pierwszego artefaktu broni, zwanego Volendrung, w każdej bramce startowej Przymierza (obok tablic zadań).

 

Summerset przenosi się do Crown Store
Na dzień dzisiejszy The Elder Scrolls Online: Summerset można już nabyć Crown Store w dziale DLC. Oznacza to, że jeśli jesteś członkiem ESO Plus, automatycznie uzyskasz dostęp do strefy i historii Summerset.

The Elder Scrolls Online: Elsweyr będzie dostępny w Crown Store dopiero za rok i obecnie jego zakup jest możliwy na oficjalnej stronie.

 

28.05.2019 opublikowała: Elizabeth